02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARED Başkanı FESPA Yönetim Kurulunda
21 Eylül 2008 Pazar 13:49

ARED Başkanı FESPA Yönetim Kurulu'nda

FESPA'nın 11 - 13 Eylül tarihlerinde Oslo'da yapılan Genel Kurulunda ARED Başkanı Yaşar Güvenen, Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Dünyanın bir çok ülkesinde düzenlediği fuarlarla adından sıkça söz ettiren ve Avrupa ülkelerinin yanı sıra Avustralya, Çin, Hindistan, Japonya, Kore, Tayland gibi dünya genelinde binlerce faal üyesi ile uluslararası bir birlik olarak yıllardır başarılı çalışmalara imza atan Avrupa Serigrafi Üreticileri Dernekleri Federasyonu FESPA"nın 11 - 13 Eylül tarihlerinde Oslo"da yapılan Genel Kurulunda ARED Başkanı Yaşar Güvenen, toplantıda hazır bulunan tüm üyelerin desteği ile Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

ARED, kurulduğu günden beri uluslararası platformlarda aktif olmak ve Türkiye Açıkhava Reklam Sektörünü Avrupa ve dünya genelinde temsil etmeyi hedefledi. FESPA"ya 2001 yılında üye olan ARED, FESPA Yönetim Kurulu Üyelerini birçok kez Türkiye"de ağırlayarak Ülkemizin bu sektör için öneminin algılanmasını sağladı.

2006 yılında yapılan ARED Olağan Genel Kurulu ile başkanlığa seçilmiş olan Yaşar Güvenen, göreve başlamasından itibaren ARED"in uluslararası birliklerle olan ilişkilerine büyük önem vererek, görevi süresince gerek FESPA gerekse ESF ve ISA gibi kuruluşların toplantılarında aktif rol üstlenmeyi başararak ARED"in bu konudaki hedeflerini gerçekleştirme çalışmalarına hız verdi.

FESPA Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Yaşar Güvenen bu görevi 3 yıl boyunca ARED adına sürdürecek.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları