17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arçelikten Parmak İzi Bırakmayan Ankastre Inox Serisi
13 Ocak 2008 Pazar 11:31

Arçelik'ten Parmak İzi Bırakmayan Ankastre Inox Serisi

Arçelik yeni parmak izi bırakmayan ankastre ürün serisi ile, mutfaklardaki inox ürünlerde oluşan parmak izi problemini tamamen ortadan kaldırıyor.

Türkiye"nin ilk ankastre mutfak cihazları üreticisi ve yurtiçi ankastre pazarının lideri Arçelik, ankastre gamında kendi geliştirdiği üstün teknolojisi ve çarpıcı tasarımları ile fark yaratırken, parmak izi bırakmayan inox ankastre ürünler ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Daha önce üretimine başladığı inox ankastre bulaşık makinesi, geniş gardırop tipi buzdolabı, 70 ve 84 cm genişliğindeki buzdolabı ürünlerinin yanı sıra, ankastre fırında ve davlumbaz da parmak izi bırakmayan inox uygulamasına geçen Arçelik, böylece Türkiye"deki ilk parmak izi bırakmayan ankastre ürün gamını tamamlamış oldu.

Bundan böyle pişirici ürün grubunda da parmak izi derdini ortadan kaldıran ankastre fırınlar ile birlikte ürün gamını tamamlayan Arçelik, özel inox kaplamalı cihazları ile leke ve parmak izlerinin görünürlüğünü ortadan kaldırabilmesiyle, ürünlerin tasarım zenginliğini vurgulayacak şekilde mutfaklarda yerini alıyor. Sadece kuru bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilen ürünlerin üzerinde oluşabilecek zorlu lekeler ise günlük mutfak temizleme malzemeleriyle kolayca silinebiliyor.

Türkiye"deki ilk parmak izi bırakmayan ankastre ürün gamını tüketicilerine, dünyaca ünlü Stomp grubunun katılımıyla hazırlanan filmle tanıtan Arçelik, sektöre sunduğu bu yeni ürün gamıyla olduğu kadar, reklamlarıyla da dikkatleri üzerinde topluyor.

Diğer çelik kaplama ürünlerle kombine etme imkanı sunan Arçelik parmak izi bırakmayan ankastre serisi ile ilgili daha detaylı bilgi için www.arcelik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları