27 Ocak 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arçelikten İndüksiyonlu Ocak
09 Haziran 2007 Cumartesi 13:18

Arçelik'ten İndüksiyonlu Ocak

Arçelik, Türkiye'de üretilen ilk indüksiyonlu ankastre ocağı ile yemek pişirirken el yakma derdi tarih oluyor.

Her zaman tüketici beklentilerini aşma hedefiyle, yeniliklerin öncüsü olan Arçelik"in çağımızın mutfakları için sunduğu Türkiye"de üretilen ilk indüksiyonlu ankastre ocağı ile, yemek pişirirken el yakma derdi tarih oluyor.
Türkiye"nin ilk ankastre fırını, ankastre ocağı, ankastre bulaşık makinesi, ankastre buzdolabı ve ankastre havalandırma cihazlarının üreticisi Arçelik, geliştirdiği indüksiyonlu ankastre ocak ile en gelişmiş güvenli teknolojiyi mükemmel bir tasarımla birleştirerek mutfağınıza getiriyor.

Tencere tanıma ve odaklama sistemiyle sadece tencerenin konulduğu bölgede enerji oluşturan ve diğer kısımların çalışmasına engel olan indüksiyonlu ocak, hem el yakmadan güvenli yemek pişirmeyi hem de enerji tasarrufu sağlıyor.

Türkiye"nin İnovasyon Lideri Arçelik A.Ş."nin, Türkiye"de bir ilk olarak piyasaya sunduğu, tencere tanıma sistemi ile az enerji tüketimi sağlayan indüksiyonlu ocak, her göz için 9 farklı sıcaklık ayarı ile tüketicilere maksimum lezzetteki yemekleri, minimum enerji tüketimi ile pişirme imkanı sunuyor. Her ocak gözü için ayarlanabilir saati ve şık tasarımlı dijital göstergesi ile kullanım kolaylığı sağlayan ocak, tüketicilere kalan ısıyı da belirterek hassas ısı ayarı yapma imkanı sağlıyor.

Yeniliklerin öncüsü Arçelik"in tüketicilerin beğenisine sunduğu indüksiyonlu ocak, kullanım kolaylığı ile birlikte sahip olduğu güvenlik sistemleriyle de dikkat çekiyor. Açık unutulduğunda belli bir süre sonra otomatik kapanan ve taşma emniyeti sayesinde kontrol paneli üzerine sıvı taştığında kendini otomatik olarak kapatan ocağın, minikler için çocuk kilidi de mevcut.

Teknoloji harikası Arçelik indüksiyonlu ankastre ocak, güvenlik ile enerji tasarrufunu birleştirirken, inox çerçevesiyle mutfakları şıklığı ile tamamlıyor. Üstelik indüksiyonlu ocaklar 4"lü tencere seti hediyeli.

Ürün Özellikleri:
- El yakmayan ocak
- 4 gözü İndüksiyonlu Ocak
- Dokunmatik kontrollü
- 60 cm. genişlik
- Her ocak gözü için ayarlanabilir Saat
- Her ocak gözü için 9 kademeli sıcaklık ayarı
- Çocuk kilidi
- Otomatik kapanma emniyeti - Ocağınızı açık unutursanız, belirli bir süre sonra ocak kendisini otomatik olarak kapatır.
- Taşma emniyeti - Kontrol paneli üzerine sıvı taşarsa, ocak kendi kendini kapatır.
- Kalan ısı göstergesi
- Hızlı kapatma özelliği
- Hassas güç ayarı yapabilme imkanı
- Ocağınız üzerinde kullanım kolaylığı sağlayan şık tasarımlı dijital gösterge
- Booster
- Tencere tanıma-odaklama sistemi - Sadece tencereyi koyduğunuz yerde enerji oluşur, diğer kısımlar çalışmaz, böylece minimum enerji tüketilir.
- Renk: Inox çerçeveli
- Gireceği Yer Ölçüleri (GxD) : 560x490 mm Ürün Ölçüleri (YxGxD) : 55x580x510 mm

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları