16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aras Cargo’dan İşTcell’lilere İndirim
18 Ekim 2007 Perşembe 11:46

Aras Cargo’dan İşTcell’lilere İndirim

İşTcell’li şirketler, 1 Nisan 2008 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Aras Cargo’dan indirimli yararlanabilecekler.

Aras Cargo, Turkcell’in kurumsal müşterilerine özel bir kampanya başlattı. İşTcell’li şirketler, 1 Nisan 2008 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Aras Cargo’nun özel fırsatlar sunan Kobi Puantum Card’ını kullanarak gönderilerinde yüzde 25 indirimden yararlanabilecekler.

Kampanya, İşTcell’li firmalara yüzde 25 indirim fırsatının yanı sıra birçok avantaj da sunuyor. Kampanya süresince Cumartesi günleri 2 kat puan uygulaması geçerli olurken, İşTcell’li şirketlere 5 bin YTL’lik İşyeri Yangın Sigortası teminatı da sunuluyor. İşTcell’liler Aras Cargo’nun hayatı kolaylaştıran ESAS’lı ürünleri, Hediye Kargo, Günaydın Kargo, Yurtdışı Kargo, Geri Dönüşlü Kargo, Şehiriçi Kargo gönderimlerinde geçerli olan yüzde 10 indirim avantajından yararlanırken gönderiler karşılığı toplanan puanlarla özel hediyeler de kazanacaklar.

Aras Cargo kampanyasından faydalanmak için firmaların İşTcell’li olmaları ve Aras KobiPuantum karta sahip olmaları yeterli. Kobi Puantum Card almak isteyen İşTcell’li firmalar başvurularını www.araspuantum.com adresinden ve Aras Cargo şubelerinden yapabilirler. Ayrıca Kobi Puantum Card sahibi olmak isteyen şirketler, ARAS ve İşTcell şifresini yazıp 5868’e göndererek taleplerini iletebilirler. Aras KobiPuantum Card sahibi firmaların Aras Cargo Müşteri Hizmetleri’ni arayıp İşTcell’li olduklarını teyit etmeleri gerekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları