25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Apple Severlere Bang & Olufsen EarSet 3i
21 Kasım 2011 Pazartesi 19:23

Apple Severlere Bang & Olufsen EarSet 3i

Danimarkalı teknoloji devi Bang & Olufsen, yeni versiyon stereo kulaklığı EarSet 3i’yi teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu.

Dünyanın en iyi high-end ses ve görüntü sistemleri markası olarak kabul edilen Bang & Olufsen’in yeni nesil stereo kulaklığı EarSet 3i tüketicinin beğenisine sunuldu. Tüm fonksiyonları yeni nesil Apple ürünlerine uyumlu olarak geliştirilen EarSet 3i, yüksek ses kalitesi ile müzik dinleme keyfini en üst düzeye taşıyor. Kontrol tuşları sayesinde gelen aramaların cevaplanmasına, reddedilmesine ve bekletilmesine olanak sağlayan EarSet 3i ile müzik dosyalarına da ulaşılabiliyor.

Bang&Olufsen’in temel uzmanlık alanlarından biri olan akustik performansın etkili bir şekilde hissedildiği EarSet 3i açık hoparlör prensibine göre tasarlandı. EarSet 3i, teleskobik çubuğa monte edilmiş dinamik hoparlörleri sayesinde dış ortamdaki sesin bir miktar duyulmasını sağlayarak dış dünyadan kopmayı engelliyor. EarSet 3i, kullanıcılara en üst düzeyde konfor ve sağlamlığı da bir arada sunarken, sadece 23 gram olan ağırlığı ile de büyük bir rahatlık sağlıyor.

Her kulağa mükemmel uyum

Ergonomik tasarımı, Bang & Olufsen tarafından her kulağın hatlarına ve kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde geliştirilen EarSet 3i, bu sayede ses kalitesini de yükseltiyor. Sıklıkla seyahat eden kişiler için tasarlanan kulaklıklar,  koşu ve bisiklet binmek gibi fiziksel aktivitelerde de rahat kullanım imkanı veriyor.

Kaliteli malzeme ile üst düzey konfor

Bang & Olufsen’in yeni stereo kulaklığı EarSet 3i, kullanıcılar için en üst düzeyde konfor sağlarken, özenle seçilmiş kaliteli malzemeler ile tasarlandı. EarSet 3i, brose alüminyum kasası ve özel dokulu lastik kaplaması ile dikkat çekerken, çizilmez malzeme yapısıyla da her zaman ilk günkü formunda kalabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları