27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Antal Türkiyeden Rekor Büyüme
06 Mayıs 2008 Salı 10:35

Antal Türkiye'den Rekor Büyüme

Antal International'ın Türkiye ofisi ulaştığı rekor büyümeyle Antal bünyesinde dünya ikincisi oldu.

Antal Türkiye, 2008"in ilk çeyreğinde ulaştığı rekor büyümeyle dünyadaki en başarılı 2"inci Antal ofisi oldu. Yılın ilk üç ayı içerisinde yüzde 184"lük büyüme oranına ulaşan Antal Türkiye, böylece Antal International"in faaliyet gösterdiği 70"den fazla ülke içerisinde Macaristan"ın ardından 2"inciliği elde ederek önemli bir başarıya imza attı. Dünyanın en saygın firmalarına yönetici seçme ve yerleştirme hizmeti sunan Antal International"ın Türkiye ofisi, ülkemizde 1996 yılında başladığı çalışmalarına 2005 yılından bu yana yeni yapılanması çerçevesinde devam ediyor. Antal Türkiye hizmet verdiği müşteri yelpazesini her geçen gün genişleterek, yurtiçi ve yurtdışına yönelik yerleştirme çalışmalarını artan bir ivmeyle sürdürüyor.

Antal International Network Ülke Müdürü Göknur Gezer, ulaştıkları bu başarının tesadüf olmadığının altını çizdi. Gezer, "2007 yılı Antal Türkiye için çok başarılı geçti. Türkiye ofisi olarak, Antal camiasında 4 dalda Antal Büyük Ödüllerine aday olduk. Bunlar, Yılın Ofisi, Yılın Yöneticisi, Yılın Danışmanı ve Yılın Yeni Katılan Danışmanı idi. 2008 yılının ilk çeyreğinde elde ettiğimiz %184"lük büyüme oranı da başarımızın bu yıl da devam ettiğini ortaya koyuyor. 2008"in devamında ve 2009"da gerek yerleştirme sayımız, gerekse de ciromuz açısından büyük hedeflerimiz var," dedi.

Güçlerini, Antal bünyesine katılmadan önce farklı sanayi sektörlerinde yoğun tecrübe kazanmış ve konularında uzmanlaşmış isimlerden aldıklarını ifade eden Gezer, ofis sayısını artırmak yerine danışman sayısını çoğaltarak büyüme hedeflerini gerçekleştireceklerini söyledi. İstanbul ve İzmir"deki ofisleri aracılığıyla iş dünyasının en önemli firmalarına hizmet sunduklarını belirten Antal Ülke Müdürü Göknur Gezer sözlerini şöyle sürdürdü: "Müşterilerimizin %80"ini yabancı yatırımcılar oluşturuyor. Bunların arasında Türkiye"ye yeni giriş yapanlar olduğu gibi, operasyonları devam etmekte olanlar da bulunuyor. Geçmiş yıla göre, projelerimizin yarısına yakınını eski müşterilerimizden gelen talepler oluşturuyor. Bizim sektörümüz için çok önemli olan bu oran, güven ve başarı gibi unsurların altını çizen bir anlam taşıyor. Eski müşterilerimizden bu kadar yüksek oranda yeni talep gelmesi, aynı zamanda Antal Türkiye"nin sunduğu kaliteli ve üst düzey hizmet anlayışından kaynaklanmaktadır."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları