05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ankarada Vergi Semineri
17 Mart 2011 Perşembe 14:19

Ankara'da Vergi Semineri

Ernst & Young vergi seminerlerinin 3.sü Ankara'da.

Ernst & Young Türkiye"nin kısaca vergi affı olarak bilinen Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun"un getireceği fırsatlar ve riskler, Yeni Türk Ticaret Kanunu, transfer fiyatlandırması ve dokümantasyon ile gümrük incelemelerinde süreç yönetimi konuları ile ilgili olarak başlattığı "2011 Vergi Gündemimizden Bazı Başlıklar" adlı seminer dizisinin üçüncüsü 21 Mart 2011 tarihinde Ankara"da gerçekleştirilecektir.

Açılış konuşmasını Ernst & Young Türkiye Vergi Bölümü Başkanı Erdal Çalıkoğlu"nun yapacağı seminer kapsamında ayrıca, vergi affı konusunda kapsamlı bir panel düzenlenecektir. Panelde, Ernst & Young Türkiye Şirket Ortağı Sedat Taşdemir, Ernst & Young Türkiye Kıdemli Müdürleri Erkan Baykuş, Levent Kartal ve Onur Elele vergi affının getireceği fırsatlar, riskler ve dikkat edilmesi gereken noktalarla ilgili konuşma yapacaklardır.

Seminerde ayrıca, Ernst & Young Kıdemli Müdürlerinden Avukat Yusuf Penezoğlu Yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında bir konuşma yaparken, yine Kıdemli Müdür Sercan Bahadır, Gümrük İncelemelerinde Süreç Yönetimi"ne değinecek ve Kıdemli müdürlerden Serdar Sumay ise Transfer Fiyatlandırması ve Dokümantasyon konusunda detaylı bilgi verecektir.

Ernst & Young Türkiye Vergi Bölümü Başkanı Erdal Çalıkoğlu; günümüzde vergi yönetiminin sadece nakit yönetimi değil, vergi yükünün ticari faaliyetlere etkisinin analizi, vergi maliyetlerinin planlanması, risklerin yönetimi ve ticari itibarın korunması gibi konuları da kapsadığını belirtti. Çalıkoğlu ayrıca; düzenlenen bu seminer ile amaçlarının, günümüz iş dünyasının vergi yönetimi konusunda merak ettiği önemli konulara yanıt vermek olduğunu açıkladı.

Ernst & Young ile "2011 Vergi Gündemimizden Bazı Başlıklar" seminerine ilişkin detaylı bilgiye www.vergidegundem.com adresinden ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları