05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anixter Inc. Iomega’nın Dağıtım Ortağı Oldu
06 Haziran 2012 Çarşamba 15:10

Anixter Inc. Iomega’nın Dağıtım Ortağı Oldu

EMC şirketi Iomega International, Anixter’ı yeni dağıtım ortağı olarak açıkladı.

Iomega International ile Anixter Ekibi, her geçen gün büyüyen, KOBİ ve dağınık coğrafyalarda faaliyet gösteren işletmelere yönelik kameralı gözetleme pazarına Iomega’nın ağ depolama ürünlerini sunmak için işbirliği yapıyor.

Küçük ve orta boyutta işletmelere yönelik veri depolama çözümleri alanında öncü yenilikçilerden olan EMC şirketi Iomega’nın yüzde yüz iştirakı Iomega International, Anixter’ı yeni dağıtım ortağı olduğunu açıkladı. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgelerine kameralı gözetleme konusunda hizmet verecek olan Anixter, kameralı gözetleme ve güvenlik sektöründe pazar lideri.

Anixter teknik uzmanlığını ve gelişmiş tedarik zincirini katma değerli bir dağıtımcı olarak kullanıyor ve güvenlik entegratörlerini destekliyor. Şirket şimdi Iomega’nın ödüllü StorCenter™ ağ depolama ürünlerini gün geçtikçe büyüyen KOBİ ve dağınık coğrafyalarda faaliyet gösteren işletmelere yönelik kameralı gözetleme pazarına sokmak için işbirliği yapacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Anixter’in Pazarlama- İşletmelere Yönelik Kablolama ve Güvenlik Çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Steven Anson, “Güvenlik çözümleri portföyümüze Iomega’nın sunucu sınıfı ağ bağlantılı veri depolama cihazlarını katmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Iomega ürünlerinin portföyümüze eklenmesi IP kameralı gözetleme çözümümüze ek bir kademe kazandıracak” dedi.

Iomega Corporation’ın EMEA Bölgesindeki Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Jan Jensen da, “Iomega olarak maliyet etkin Iomega StorCenter ağ depolama cihazlarını Avrupa ve EMEA bölgesinin bazı ülkelerindeki KOBİ’lere ve dağınık coğrafyalarda faaliyet gösteren işletmelere sunmak için Anixter ile işbirliği yapmış olmaktan dolayı mutluyuz. Iomega ağ depolama cihazları yakın zamanda pazara sunulacak olan birçok kameralı gözetleme veri depolama yönetimi çözümünün de tercih ettiği ağ depolama çözümü. Anixter’ın güvenlik entegratörleri ile güçlü ilişkileri bulunuyor; bu da bizim Iomega ağ depolama ürünleriyle birlikte güvenilir ve ekonomik, yerel ve bulut kameralı gözetim çözümlerini pazara sunmamızı hızlandıracak” dedi.

Iomega StorCenter Ağ Depolama Cihazları
Kameralı gözetleme ağ depolama çözümleri içinde sunulacak olan Iomega ağ depolama ürünleri,  6TB’a kadar ağ depolama kapasitesi olan çift-sürücülü masaüstü Iomega® StorCenter™ ix2-200 Cloud Edition NAS birimini; 12TB’a kadar depolama kapasitesi olan dört sürücülü masaüstü Iomega® StorCenter™ ix4-200d Cloud Edition’ı ve 18TB’a kadar depolama kapasitesi olan yeni, dört ve altı sürücülü masaüstü modelleri Iomega® StorCenter™ px4-300d ve px6-300d’yi içeriyor. 38TB’a kadar veri depolama kapasitesi sunan rafa monte edilebilir StorCenter modelleri de bulunuyor.

Iomega’nın tüm StorCenter NAS cihazları, Axis İletişim’le birlikte geliştirilen Axis Video Hosting Hizmeti (AVHS) gibi kameralı gözetleme yönetim çözümüyle uyumlu tamamen geliştirilmiş Linux işletim sistemini ve EMC LifeLine™ yazılımını kullanıyor. Ayrıca, Iomega StorCenter cihazlarının tümü üç sene geçerli garanti ile sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları