17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AngloINFO İstanbul İle Yaşam Kolaylığı
20 Temmuz 2012 Cuma 10:35

AngloINFO İstanbul İle Yaşam Kolaylığı

Türkiye’de de yayına başlayan iletişim ağı AngloINFO İstanbul, İstanbul’da yaşayan ekspatlara – yurtdışında yaşayan kişiler - yönelik günlük yaşam ile ilgili her türlü konuda rehberlik ediyor.

AngloINFO İstanbul, 2.000’e yakın şirket ve kurumun yer aldığı rehberi, forum ve etkinlik sayfaları ile İstanbul hayatına renk katıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki yabancılara yaşadıkları şehir ile ilgili destek ve bilgi sağlayarak yaşamlarını kolaylaştıran AngloINFO, İstanbul’da yaşayan ekspatlara özel portalı ile hizmet vermeye başladı.

Yurtdışında yaşayan kişilerin şehir hayatını kolaylaştırmak için oluşturulan ve 11 yıldan bu yana hizmet veren dünyanın en büyük şehir iletişim ve destek ağı AngloINFO, 60 bölgesel ve 27 ulusal portalı ile dünyada birçok ülkede faaliyet gösteriyor.

Şehirde yabancıların ihtiyacı olacak her türlü bilgi AngloINFO İstanbul’da.      
İstanbul’da yaşayan yabancılar için en gözde iletişim ve destek ağı haline gelen AngloINFO’yu Türkiye’ye getiren Pelin Kadılar portal hakkında bilgi vererek, “AngloINFO İstanbul; sağlık, ulaşım, alışveriş, ev kiralama, taşınma, finans, eğitim, spor, yemek, araba kiralama, seyahat, etkinlik gibi birçok ihtiyaca yönelik bilgiye ve firmaya anında erişim sağlıyor. İnanıyoruz ki kısa zamanda ülkemizdeki expatların en önemli bilgi ve iletişim kaynağı haline gelecek. Şu ana kadar gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Kısa zamanda içeriğimizi hızla genişlettik, her geçen gün daha da zengin bir içerik sunuyor olacağız” dedi. 

İstanbul’da yaşayan ekspatlara ulaşmak isteyen binlerce firma hızla büyüyen AngloINFO İstanbul’u kullanıyor.

Takipçi sayısı hızla büyüyen AngloINFO, dünya çağında her ay 86 milyon üzerinde sayfa gösterimine sahip. Dünyada 2,5 milyondan fazla tekil ziyaretçisi bulunan AngloINFO’nun rehber bölümünde 200 bin firma yer alıyor. Türkiye’de de Nisan ayından bu yana 2 bine yakın İngilizce konuşulan şirket yabancılara ulaşmak için ürün ve hizmetlerini AngloINFO İstanbul aracılığı ile tanıtıyor.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları