17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Android Markette Sonye Özel Kanal
14 Nisan 2011 Perşembe 14:17

Android Market'te Sony'e Özel Kanal

Xperia serisi telefonla ulaşılabilecek olan Sony Ericsson'un Android Market'teki özel uygulama kanalı 15 Nisanda açılıyor.

Android tabanlı Xperia serisi ile dünyanın en eğlenceli ve güler yüzlü akıllı telefonlarını sunan Sony Ericsson, Android Market"te açılacak olan Sony Ericsson uygulama kanalıyla kullanıcılarının telefonlarını zenginleştiren en kullanışlı ve eğlenceli uygulamaları sunuyor.

15 Nisandan itibaren Türkiye"de de açılacak olan uygulama kanalı ile Android tabanlı akıllı telefon pazarında bir ilki gerçekleştiren Sony Ericsson, Xperia kullanıcılarını daha fazla uygulama seçeneğiyle ödüllendiriyor ve telefonlarını diledikleri gibi özelleştirmelerini sağlıyor.

Akıllı telefonlarda dijital eğlencenin adresi Sony Ericsson, en popüler 100 Android market uygulaması ve kapsamlı oyun arşivi ile kullanıcıların telefonlarından en iyi deneyimi elde etmelerine olanak tanıyor. Sony Ericsson"un özel Android Market kanalında çeşitli oyun geliştiricilerin en iyi oyunlarının yanı sıra Sony Ericsson"un kendi geliştirdiği yaratıcı sohbet uygulamaları ve yeni sosyal medya uygulamaları da yer alıyor. Sony Ericsson"un Android Market Kanalı, mobil dijital eğlence dünyasının simgesi Xperia serisinin adına yaraşır şekilde fotoğraf ve seyahat uygulamaları, sağlık ve spor uygulamaları, kişisel gelişim ve kişiselleştirme uygulamalarını da içeriyor.

Android tabanlı akıllı telefon pazarında Türkiye"yi öncelikli ülke olarak belirlediğini duyuran Sony Ericsson, bu kapsamda ülkemize özel yerel çözümlere de 10 uygulamalık bir yer ayırdı. Sony Ericsson kanalına eklenecek bu 10 uygulama arasında müşteri talepleri ve önceliklerine göre belirlenen yerel uygulamalar sunulacak. Sony Ericsson"un özel Android Market kanalı Türkiye"ye yeni gelen Xperia telefonları ile sınırlı kalmayacak, aynı zamanda Sony Ericsson"un müşterilerine duyduğu bağlılığın bir göstergesi olarak ülkemizde bugüne kadar satılmış olan tüm Xperia telefonlarında da kullanılabilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları