18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Anadolu Çağrı’da Atama
27 Temmuz 2012 Cuma 15:55

Anadolu Çağrı’da Atama

Anadolu Çağrı Merkezi’ne Hamdi İnan Genel Müdür olarak atandı

Saran Holding Grup Şirketlerinden Anadolu Çağrı Merkezi’nin (AÇM) genel müdürlüğüne sektörde deneyimli isim Hamdi İnan atandı. İnan, 2011 Aralık itibariyle Anadolu Çağrı Merkezi’ne katılarak genel koordinatörlük pozisyonunu üstlendikten sonra Temmuz 2012 itibariyle şirketin genel müdürü olarak atandı.

Kasım 2009’dan bu yana sektörde faaliyet gösteren Anadolu Çağrı Merkezi, bugün 480 seat kapasitesi ile Eskişehir’de hizmetlerine ve yatırımlarına devam ediyor. Aynı zamanda inbound ve outbound faaliyetlerini de deneyimlerine katarak hizmet çeşitliliği konusunda pazardaki konumunu kalite ile birleştirerek üst sıralara taşıyor. 2012 sonunda çalışan sayısını 1000’in üzerine taşıma hedefi bulunuyor.

Hamdi İnan:
İTÜ Elektrik Mühendisliği lisans ve Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans mezunu olan Hamdi İnan, kariyerine finans sektöründe ilk çağrı merkezi kurulumlarında yer alarak başladı. Demirbank (HSBC) Çağrı Merkezi’nin ardından 1999 yılında Global Bilgi’nin kurulumunda yer alarak Turkcell ve DigiTurk operasyonlarının yöneticiliğini yaptı. 2001 yılında kendi danışmanlık şirketi Mukuda’yı kurdu. Birçok çağrı merkezinde yönetim danışmanlığı gerçekleştirdi. Bu dönem içerisinde Koç Topluluğu’nun Tanı (Paro) şirketinde yer aldı ve Callus Çağrı Merkezi’nin kurulumunu gerçekleştirdi. 2003 – 2006 yıllarında Sabancı Telekom’da üst düzey yöneticilik yaparak tüm Müşteri Hizmetleri ve Faturalandırma ekiplerinin liderliğini üstlendi. 2006 – 2010 yılları arasında da Vodafone Müşteri Hizmetleri Bölüm Başkanlığı’nda görev yaptı. 2011 yılında, Vodafone’dan ayrıldıktan sonra IESE Business School Barcelona’da Executive MBA’ini tamamladı ve kendi gelişimine de yatırım yapmaya devam etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları