26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Amatör Kaptan Olmak İsteyenlere
10 Ekim 2007 Çarşamba 11:53

Amatör Kaptan Olmak İsteyenlere

İstanbul Sailing Academy, amatör kaptan olmak istiyorum diyenler için Amatör Denizci Belgesi (ADB) Eğitimi’ni kış sezonunda da veriyor.

SEAS Group’a bağlı olarak 2003 yılından bu yana Kalamış Marina’daki tekneleriyle yüzlerce kişiye yelken eğitimi veren İstanbul Sailing Academy (ISAC - İstanbul Yelken Akademisi), eğitim programlarına dur durak bilmeden devam ediyor; Amatör Denizci Belgesi (ADB) Eğitimi’ni Ekim ayından itibaren kış sezonunda da veriyor.

Amatör Denizci Belgesi (ADB) Eğitimi 15 saatlik teorik eğitimi içeriyor. İstanbul Sailing Academy’nin kurumsal eğitimlerinden biri olan Amatör Denizci Belgesi (ADB) Eğitimi’nde dersler uzman eğitmenler tarafından verilecek. Bu eğitime katılanlar Navigasyon, Makine Bilgisi, Gemicilik, Meteoroloji, Deniz Hukuku ve Denizde Can Güvenliği konularını öğrenerek Amatör Denizci Ehliyeti sınavını mutlaka kazanıyorlar!

İstanbul Sailing Academy, ayrıca Mavi 1 Temel Yelkencilik Eğitimi ve Mavi 2 İleri Yelkencilik Eğitimi alanlara Amatör Denizci Belgesi (ADB) Eğitimi’ne avantajlı fiyatlarla katılma olanağı da sunuyor.

İstanbul Sailing Academy’nin eğitimleri hakkında ayrıntılı bilgi, www.istsailing.com adresinden ya da (0216) 449 95 60 numaralı telefondan alınabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları