23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Altivide Son Model Cep Telefonları
17 Ekim 2007 Çarşamba 14:27

Altivi'de Son Model Cep Telefonları

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinin en yeni ürünleri, Altivi'de piyasa değerinin altında bir bedelle alıcı buluyor.

Her gün birbirinden kaliteli ve yepyeni ürünler, İnternet üzerinden kapalı zarf usulü ihale ile alışveriş olanağı sunan Altivi’de tüketiciyle buluşuyor. Arabadan motosiklete, cep telefonundan beyaz eşyaya, bilgisayardan küçük ev aletlerine kadar birçok farklı kategoride cazip ve garantili ürünler, piyasa değerinin en az %70 altında bir bedelle alıcı buluyor.

Cep telefonu, Altivi üyelerinin en çok ilgi gösterdiği ürün kategorilerinden birisini oluşturuyor. Her hafta birbirinden kaliteli, onlarca cep telefonunun satışını gerçekleştiren Altivi’de ihaleye çıkarılan cep telefonları arasında Nokia, SonyEricsson, Samsung, LG gibi dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinin en yeni modelleri bulunuyor.

İhalelere nasıl katılınır?

Altivi’den alışveriş yapmak isteyen bir kişi, siteye ücretsiz üye olduktan sonra, farklı kategoriler arasından istediği ürünü seçip o ürün için sitenin belirlediği ve piyasa değerinden en az yüzde 70 düşük olan tavan fiyatı geçmeyen bir teklif veriyor. En yüksek “benzersiz”, yani başka kimse tarafından verilmemiş teklifi veren üye, ürünü belirttiği fiyata alma hakkı kazanıyor. İhalelere katılımda teklif sayısında herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Her üye, bir seferde 100 adedi geçmemek üzere istediği kadar teklif verebiliyor. Katılımcılar, teklif başına belirlenen teklif kayıt bedelini ödüyor. Ayda ortalama 1.500.000 kişi tarafından ziyaret edilen sitenin Ekim ayı itibariyle Türkiye çapında 120 bin üyesi bulunuyor.

Düşlerinizin fırsatını yakalamak için www.altivi.com’a bekleniyorsunuz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları