29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Altın Marka Ödülü Hopsun
17 Mart 2008 Pazartesi 15:12

Altın Marka Ödülü Hops'un

TTKD, Lotus Pazarlama'nın markası Hops Islak Mendilleri'ni, Altın Marka Ödülü ile taçlandırdı.

Geleneksel Altın Marka Ödülleri için bu yıl Tüketiciye saygılı firmalar üzerinde yoğunlaşan Tüm Tüketicileri Koruma Derneği (TTKD), değişik sektörlerde, bir yandan markaları marka yapan Altın adamlar üzerinde dururken, diğer yandan da sektörlerinde yaptıkları atılımlarla öne çıkan firmaları inceledi. Tüketicilerin güvenini kazanmış ve tüketiciler tarafından en beğenilen marka adayları ile görüşmeleri başlattıktan sonra, 2008"in kazanan markaları belirlendi.

Kazanan markalara ödülleri, 15 Mart Cumartesi günü İstanbul Olivium"da gerçekleştirilen törenle verildi. Törende, Lotus Pazarlama tarafından üretilen Hops Islak Mendil ailesi, ıslak mendil sektörünün altın markası, Lotus Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Zincirkıran da Altın Adam seçildi. Zincirkıran adına ödül ve sertifikayı, Lotus Pazarlama Müdürü Çiğdem Görener Ozan aldı. Ozan"a ödülü, TTKD Başkanı Mehmet Barak takdim etti. Altın Marka Ödülleri, markaya güç, kuvvet ve satış getirerek, imajını daha da güçlendiriyor.

Hops Islak Mendil Ailesi bebek havlusu, ıslak temizleme mendili, ıslak tuvalet kağıdı, makyaj temizleme mendili ve cep mendili gibi birçok üründen oluşuyor. Islak havlu Mendil pazarının tüm segmentlerinde tüketicinin çağdaş yaşam ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen firmanın, kişisel bakım ürünlerinde halen yenilikçi pek çok ürünü, uygun fiyat koşulları ve yaygın dağıtım ağıyla Türk tüketicisiyle buluşmaya devam etmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları