25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Almanyada Yükseklisans Fırsatı
03 Şubat 2011 Perşembe 15:28

Almanya'da Yükseklisans Fırsatı

Almanya üniversitelerinde yükseklisans yapmak isteyen öğrenciler için bahar dönemi ek başvuru süresi 15 Şubat-1 Nisan tarihlerinde.

Habitat Bilişim Akademisi Ümraniye"de
Anabilim'e Kalite ve Çevre Belgesi
Bilgi Eğitim'den Edebiyat Günleri
Pizza Pizza'dan Çalışanlarına Eğitim

Almanya üniversitelerinde yükseklisans yapmak isteyen öğrenciler için son şans. Yüksek Lisans Bahar Dönemi için ek başvuru süreleri başlıyor. Başvurular 15 Şubat"tan 1 Nisan"a kadar devam ediyor.

Merkezi Avrupa"da bulunan Avrupa Eğitim Danışmanlık, Türkiye"den birçok öğrenciyi üniversite eğitiminden sonra yüksek lisans ve doktora programları için de dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Avrupa üniversitelerine yerleştiriyor. AED, Türkiye"den bu üniversitelere sadece öğrenci yerleştirmekle de kalmıyor, öğrencilerin eğitimleri süresinde karşılaşabilecekleri her türlü sorunlarla da yakından ilgileniyor.

Almanya"da yükseklisans yapmak isteyen öğrencilerin başvuru sırasında yeterli Almanca bilgisine sahip olması ve eğitime başlamadan önce yapılacak olan Almanca giriş sınavını kazanması gerekmektedir. Böylece branşınızla ilgili bölüm bulunan her Üniversitede öğrenim görebilirsiniz. Almanya"da yaklaşık 2 yıl daha öğrenim gördükten sonra alacağınız bu diploma, Türkiye"de yüksek lisans diploması olarak kabul ediliyor.

Buradan alınacak Yüksek Lisans diploması ile hem Türkiye"de, hem de Almanya"da doktora yapma şansına sahip olabiliyor…

Avrupa Eğitim Danışmanlık
0 (212) 252 81 27

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları