15 Ocak 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alerta 2012ye Yalovada Hazırlandı
07 Aralık 2011 Çarşamba 15:48

Alerta 2012'ye Yalova'da Hazırlandı

Alerta Elektronik, kısa süre önce, Türkiye genelindeki Yetkili Satıcıları ile beraber bu sene Yalova Grand Aydoğan Otel’deydi.

Alerta Elektronik ve Güvenlik Sistemleri’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu sene dördüncüsünün gerçekleştirildiği LG Satış Teşkilatı 2012 Hazırlık Kampı'nda eğitimlerle desteklenen oyunların yanı sıra mevcut durumdan, gelecekle ilgili planlardan bahsedildi ve bundan sonra pazara hakim olunacak yeni IP sistemlerin lansmanı yapıldı.

Toplantıları ilk gün LG Electronics Türkiye B2B Satış Müdürü Sn. Rafet Polat, ikinci gün ise LG Kore Global Operasyonlar Başkan Yardımcısı Sn. Kimun Baik açtı. Toplantılar boyunca LG Türkiye Pazarlama Müdürü Sn.Hyun Seung Shin ve LG Kore Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika’dan sorumlu Bölge Müdürü Sn.Juny Lee de genel stratejiler ve LG’nin yeni açılımı olan IPSOLUTE hakkında söz aldı.

Toplantının sonunda gerçekleştirilen gala yemeğindeki ilk konuşmayı yapan ve özellikle Türkçe konuşmayı tercih eden LG Türkiye Başkanı Sn. Cho, göreve geldiği ilk yılında yine Alerta’nın kurulduğu günden bu yana yalnızca 1 sene kaçırdığı “Dünyanın En İyi Distribütörü Ödülü”nü duyurdu. Tüm ekip ve yetkili satıcılar tarafından coşkuluyla karşılanan ödülü Tüm Alerta Ailesi adına, Alerta Genel Müdürü Sn. Suphi Sözmen aldı. “Kuruldukları 2005’ten bu yana beşinci kez alınan bu ödülle sorumluluklarının daha fazla olduğunu ve tüm takımı adına çok büyük gurur duyduğunu” belirtti.

PEN TOUCH EKRANLAR BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Kamp süresince Alerta Elektronik’in pazardaki yerinin dışında geçen yıldan beri sürdürmekte olduğu yetkili satıcılarıyla yürüttüğü partnerlik ilişkileri de öne çıkan konular arasındaydı. Aynı zamanda yeni alınmış olan UTC distribütörlüğü ve bu konu ile ilgili ürün tanıtımına da genel akış içerisinde kısaca yer verildi.

Toplantı boyunca 64 adet 2 megapixel kamera saniyede 30 frame’lik kayıt hızı ve en yüksek görüntü kalitesi ile 1U’luk server üzerine kayıt yaptı. Bu sistemin yanı sıra yeni IPSOLUTE serisine ait IP kameralar da dileyen yetkili satıcılara toplantı aralarında tanıtıldı.

Kampın büyük ilgi gören ürünü ise Türkiye’de lansmanı ilk kez yapılan ve 1 X 3 olarak Yalova’da kurulan LG markalı Pen Touch ekranlar oldu. Aynı anda 4 kalemle müdahaleye izin veren ekranlarla, hem Alerta Olimpiyatları’ndaki takımların çekişmeleri izlendi hem de toplantılar sırasında internet üzerinden alınması gereken bilgilere ulaşıldı. Her ekranın ayrı ayrı çalışmasına da izin veren sisteme sahip ürünün en beğenilen özelliği ise pazardaki diğer multi touch ürünlerde kullanılan kapasitif film olmadığı için nanosaniyelerle ölçülecek tepki süresi oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları