18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alcatel-Lucent Enterprise’tan Dynamic Tour
06 Ekim 2011 Perşembe 17:55

Alcatel-Lucent Enterprise’tan Dynamic Tour

Alcatel-Lucent Enterprise, dünya çapında gerçekleştirdiği Dynamic Tour etkinliğinin Türkiye ayağını 17 Kasım 2011’de İstanbul’da yapacak.

Swissotel’de gerçekleşecek etkinlik boyunca dünyadaki son teknoloji trendleri, bugünün ve geleceğin kurumsal iletişim sistemleri ve çözümleri masaya yatırılacak. Alcatel-Lucent Enterprise uzmanlarının, üstün iletişim çözümlerini canlı demolarla tanıtacağı ve sorulara yanıt vereceği etkinlik boyunca katılımcılar bilgilendirici sunumlar dinleme ve sektör profesyonelleriyle bir araya gelme şansı bulacaklar.

İletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleriyle 130’u aşkın ülkede 250 bini aşkın işletmeye hizmet veren Alcatel-Lucent Enterprise, Dynamic Tour etkinliğinin Türkiye ayağını İstanbul’da yapacak.

İletişim teknolojileri alanında dünyadaki son trendlerin ve gelecek teknolojilerinin konuşulacağı etkinlikte Alcatel-Lucent Enterprise uzmanları ürün, hizmet ve çözümlerini anlatacak. Bilişim profesyonellerinin katılacağı etkinlik 17 Kasım 2011 tarihinde Swissotel’de gerçekleşecek. Etkinlik boyunca, Alcatel-Lucent Enterprise’ın firmalara sağladığı ileri iletişim çözümlerinin ve sistemlerinin demoları da yapılacak.

Etkinliğe Alcatel- Lucent Enterprise Türkiye Ülke Müdürü Çağlayan Nur, Kuzey ve Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Mark Turner, Orta ve Güneydoğu Avrupa Başkan Yardımcısı Claudio Soland, Veri Ağı Altyapılarından Sorumlu Stratejik İş Direktörü Peter Tebbutt ve Kurumsal Uygulamalar Başkan Yardımcısı Eric Penisson katılacak.

Katılımcılar, çözümlere ilişkin sunum izleme, çeşitli müşteri deneyimlerini yakından tanıma ve ürün demolarını inceleme şansı bulacaklar. Alcatel –Lucent Enterprise uzmanları, Alcatel-Lucent Enterprise’ın kurum içi işbirliği olanaklarını arttıran iletişim sistemi OpenTouch hakkında da önemli bilgiler aktarmak ve katılımcıların sorularına yanıt vermek üzere etkinlikte hazır bulunacaklar. Etkinlikte katılımcılar ve uzmanlar arasında bilgi akışı sağlayan paylaşımcı bir ortam yaratılması amaçlanıyor.

Tüm bilişim profesyonellerine açık olan etkinlik 2011 yılı içinde şu ana kadar çeşitli ülkelerde 20’den fazla şehirde gerçekleşti. Değişen dünyanın iletişim ihtiyaçlarını ileri teknolojik çözümlerle karşılayan Alcatel-Lucent Enterprise, Change the Conversation diyerek geleneksel iletişim şekillerinin yerine yepyeni ve entegre sistemler öneriyor. Alcatel-Lucent Enterprise’ın değişime işaret eden Change the Conversation sloganı, her zamankinden daha yoğun bir hale gelen iletişim ihtiyaçlarına yanıt verecek yepyeni çözümleri anlatırken, firmaları daha entegre ve daha dinamik sistemlerle tanışmaya davet ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları