28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Alcatel-Lucent Enterprise ve Arena İşbirliği
09 Şubat 2012 Perşembe 09:05

Alcatel-Lucent Enterprise ve Arena İşbirliği

İmzalanan işbirliği kapsamında Arena, kurumsal iletişim ve veri ağları konularında faaliyet gösteren şirketlere Alcatel-Lucent Enterprise’ın ürünlerini tedarik edecek.

Kurumsal iletişim, çağrı merkezi ve veri ağları çözümleri dünyasının lideri Alcatel-Lucent Enterprise, Arena Bilgisayar A.Ş. ile bir işbirliğine imza attı. Yapılan işbirliği çerçevesinde, Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketi olan Arena Bilgisayar A.Ş. Türkiye geneline yaygın 8 binin üzerinde bayisi ile Alcatel-Lucent Enterprise’ın iletişim ve veri ağları alanındaki ürün ve çözümlerini Türkiye’deki tüketicilerle buluşturacak.

Yapılan işbirliği anlaşması kapsamında; Arena Bilgisayar A.Ş., Alcatel-Lucent Enterprise’ın teknolojik çözümlerinin maliyet etkin bir şekilde satılabilmesi ve desteklenebilmesi için gereken yüksek kaliteli hizmet platformunu sağlayacak.

Alcatel-Lucent Enterprise’ın Türkiye ve Azerbaycan Ülke Direktörü Çağlayan Nur anlaşma sonrasında yaptığı açıklamada; “Arena Bilgisayar gibi alanında öncü olan bir şirketin tedarikçilerimizden biri olmasından büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Sektörümüze önemli getiriler sağlayacak olan anlaşmanın her iki taraf için de verimli olmasını diliyoruz” dedi.

Arena Bilgisayar A.Ş. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsu, anlaşmanın kurumsal iletişim teknolojileri ve veri ağları sektörü için önemli bir gelişme olduğunu belirtti. Arena Bilgisayar’ın, 20 yılı aşkın bir süredir dünyanın ve Türkiye’nin en iyi teknoloji markalarının Türkiye çapında dağıtımını gerçekleştiğini söyleyen Tüzünsu “Bu işbirliği sayesinde Arena Bilgisayar olarak ürün çeşitliliğimizi geliştirirken, Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerimize de önemli bir katma değer sağlamış oluyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yaygın satış kanalımız, lojistik gücümüz ve finansal çözümlerimiz ile Alcatel Lucent Enterprise’a katma değer sağlayacağımızı umuyoruz” dedi.

Alcatel-Lucent Enterprise, işletmelerin mevcut ve gelecekteki bilişim teknolojileri yatırımlarını korumak amacıyla açık platform yaklaşımı ile birlikte birleşik iletişim, IP telefon ve iletişim sistemleri, ağ altyapıları, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi yazılımı sunuyor. Alcatel-Lucent Enterprise, Türkiye’de inşaat, finans, bilişim, telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren pek çok firmaya ve pek çok kamu kurumuna, kurumsal iletişim teknolojileri ve veri ağları konusunda hizmet veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları