27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aksigortanın Yeni İletişim Ortağı
26 Ocak 2008 Cumartesi 10:51

Aksigorta'nın Yeni İletişim Ortağı

Aksigorta, kurumsal iletişim faaliyetlerini Capitol Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı.

Türkiye’nin dünya standartlarında faaliyet gösteren öncü ve lider sigorta şirketi Aksigorta, kurumsal iletişim faaliyetlerini Capitol Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı. İletişim sektörünün köklü ajanslarından olan Capitol Halkla İlişkiler, bu anlaşma kapsamında Aksigorta’ya, kurumsal iletişim ve medya ilişkileri alanlarında hizmet verecek.

Kırk sekiz yılı aşkın tecrübesi, uzman kadrosu ve sağlam bilançosuyla sektörün en güçlü ve güvenilir şirketlerinden biri olan Aksigorta, kurumların ve bireylerin tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunuyor.

Etkin bölge teşkilatları, yaygın acente ağı, sağlam sermaye yapısı ve markasından aldığı güçle pazar payını sürekli artıran Aksigorta’yı öne çıkaran değerler arasında; ürün yönetimi, hasar yönetimi ve kontrolü konularındaki uzmanlığı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yüksek hizmet kalitesi ve şeffaflık ön sırada yer alıyor.

1992 yılında kurulan Capitol Halkla İlişkiler, 1998 yılında halkla ilişkiler sektörünün dünyaca ünlü ismi Burson-Marsteller’ın Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. 2000 yılında global bir iletişim devi olan WPP Group tarafından satın alınan Capitol, Türkiye’de %100’ü çok uluslu bir firma tarafından satın alınan ilk halkla ilişkiler şirketi olmuş ve Ogilvy Public Relations Worldwide’ın da Türkiye ofisi haline gelmiştir. Capitol, iletişim ortaklarına, stratejik iletişim ve halkla İlişkiler danışmanlığı kapsamında algı yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, medya eğitimi ve kriz yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Portföyünde farklı sektörlerden, alanlarında lider çok uluslu ve ulusal kuruluşlar bulunan Capitol Halkla İlişkiler’in hizmet verdiği müşteriler şunlardır: ABN AMRO, AFM Sinemaları, AstraZeneca, BSH Beyaz Eşya Grubu (Bosch, Siemens, Profilo), Henkel, Intel, Kimberly Clark, Kraft Foods, Perfetti Van Melle, Probil, Sandoz ve New USD (Amerikan Doları Yenileme Projesi).

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları