22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akıllı Hamleler IBM Sanal Etkinliğinde
02 Aralık 2011 Cuma 18:46

Akıllı Hamleler IBM Sanal Etkinliğinde

IBM, Akıllı Hamleler çözümlerini 14 Aralık'ta düzenleyeceği bir etkinlikle gözler önüne sermeyi planlıyor.

Giderek birbiriyle bağlantılı ve daha akıllı hale gelen küresel ortamda, bilişim teknolojileri eskisine oranla çok daha hızlı değişirken, son gelinen noktayı ve çözüm yolları arayanların tercih edebilecekleri yöntemleri tanıtmak üzere IBM, 14 Aralık’ta “Akıllı Hamleler” adını verdiği bir sanal konferans düzenliyor.

IBM Türk Yazılım Grubu Satış Müdürü Arzu Gelgeç’in açılış konuşmasını yapacağı etkinlik saat 14.00’te başlayacak. IBM DB2 ve Power7 ikilisi ile sunulan en akıllı veritabanı sisteminin özelliklerinin tanıtılacağı etkinlikte, saat 14:45’te IBM Türk Power Sistemleri Kıdemli Satış Uzmanı Kadri Aksoy güvenli, ekonomik ve ölçeklenebilir bilgi işlem altyapılarını mümkün kılan Power sistemleri ve sanallaştırma çözümleri ile ilgili bilgi verecek. Aksoy’un “Bilişim Dünyasının Değişen Ekonomik Koşullarında Power Sistemleri ve Sanallaştırma” isimli konuşmasının ardından saat 15:30’da IBM Türk Bilgi Yönetimi BT Uzmanı Hüseyin Yılmaz, üç kat performans artışı ve üçte bir daha az maliyet imkanları sunan, DB2 ve Power Sistemi ikilisini kullanarak veritabanı sistemini bir üst vitese geçirebilme yöntemlerini paylaşacak.

Sanal etkinlik boyunca ara ara yapılacak soru-cevap seansları ile katılımcılara veritabanları ile ilgili merak ettiklerini sorabilecekleri bir platform sağlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları