19 Ocak 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKGden Çalışanlarına Seminer
07 Nisan 2011 Perşembe 16:43

AKG'den Çalışanlarına Seminer

Sinan Ergin ve Dr. Engin Baran, müşteri odaklı firma yaklaşımıyla, kurumsal yapılanma, takım ruhu ve pazarlama konularındaki son gelişmeleri AKG Grubu çalışanları ile paylaştı.

AKG Gazbeton, Çimstone, Çittur ve More Aquaculture şirketlerini bünyesinde barındıran AKG Grubu, müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde çalışanlarına yönelik AKG Grubu Pazarlama Seminerleri projesinin ilkini düzenledi. Satış ve pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinden Dr. Engin Baran"ın eğitmenliğini yaptığı, Sinan Ergin"in de konuşmacı olarak yer aldığı seminerde müşteri odaklı pazarlama için kurumsal yapılanma, takım ruhu ve pazarlama konularındaki son gelişmeler AKG Grubu çalışanları ile paylaşıldı.

Grup şirketlerinde satış ve pazarlama konularında çalışan herkesin aynı hedef doğrultusunda, aynı amaç birliğinde, güncel gelişmelere paralel yepyeni bakış açıları edinmelerinin amaçlandığı seminerin ilk gününde, Satış Okulu projesinin ve Asemble firmasının sahibi, aynı zamanda NEDEN kitabının yazarı Sinan Ergin korkusuzluk, sorumluluk ve bütünlük konularını içeren bir sunum gerçekleştirdi. Birlik olmak, bir olmak mesajının öne çıktığı eğitimde 20 yılı aşkın süreye dayanan deneyimlerini AKG Grubu çalışanları ile paylaşan Ergin, "eğlendirirken düşündüren" yöntemlerle tüm çalışanların interaktif olarak katıldığı bir eğitim gerçekleştirdi.

Seminerin ikinci gününde ise Dr. Engin Baran satış ve pazarlama ekiplerinin şirketlerdeki rolü, satış ve pazarlamanın nasıl bir arada uyumlu hareket edeceği, pazarlamanın doğru ve yanlış yaptıkları, satış ve pazarlama modelleri konularında katılımcılara bilgiler verdi.

Mükemmel müşteri deneyimi ve hizmet kalitesi oluşturmak için müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket ettiklerini dile getiren AKG Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Öner Akgerman "AKG Grubu olarak tüm şirketlerimizde gerçek müşteri değeri yaratmayı kendimize amaç edindik. Satış ve pazarlama departmanlarımızda yer alan çalışanlarımız bizim tüketicimize dönük yüzümüzdür. Bu nedenle yeni gelişmeleri ve modelleri takip ederek, müşteri merkezli hizmet anlayışımız ile çalışanlarımıza düzenli eğitimler vermeye karar verdik. Bu eğitimin de ilkini gerçekleştirdik. Bundan sonra düzenli aralıklarla çalışanlarımıza ve grup şirketlerimize yönelik, yine sektörün deneyimli isimleri ile bir araya gelmeye devam edeceğiz" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları