24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akbanktan TÜRKONFEDe Destek
19 Mart 2008 Çarşamba 13:59

Akbank'tan TÜRKONFED'e Destek

Akbank, ülkenin kalkınmasına yönelik ekonomik politikalar geliştirmek için çalışan TÜRKONFED'in kurumsal sponsoru oldu.

Akbank ile Türk iş dünyasının ortak sesi Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) güç birliği yapıyor. Türk ekonomisinin ve finansal sisteminin gelişimine katkıda bulunmayı misyon edinmiş olan Akbank, ülkenin kalkınmasına yönelik ekonomik politikalar geliştirmek için çalışan TÜRKONFED"in kurumsal sponsoru oldu.

Sanayici ve iş adamlarının sorunlarına sahip çıkarak toplumdaki öncü ve girişimci niteliklerini geliştirmek üzere bağımsız bir konfederasyon olan TÜRKONFED, dokuz federasyon, 96 dernek ve 9 bin 600 üyesi ile Türk iş dünyasının en büyük sivil toplum örgütlerinden biri. Bölgesel ve sektörel potansiyellerin en iyi şekilde değerlendirilmesini ve Türkiye"nin küresel pazarlarda rekabet gücünün artmasını sağlamak TÜRKONFED"in öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

TÜRKONFED, 2008 yılının ana temasını KOBİ"ler olarak belirlerken, Dünya Bankası Seminerleri, Başkanlar Konseyi, Girişim ve İş Dünyası Zirvesi ve Sempozyumu, Akbank"ın katkılarıyla gerçekleştirilecek.

Akbank ile TÜRKONFED işbirliği ayrıca konfederasyon üyelerine de çeşitli avantajlar sağlıyor. TÜRKONFED üyelerine, üzerinde TÜRKONFED ibaresi bulunan, Türkiye'nin ilk Black kartı Wings Black veriliyor. Wings Black"in üyelerine sağlayacağı avantajlardan bazıları ise,

- her harcamada mil puan kazanarak istedikleri havayolu ile alan vergisi ödemeden uçabilmek
- yüz binlerce noktada taksitli alışveriş imkanı
- avans mil ile uçak bileti satın alma imkanı
- havalimanı iç ve dış hatlarda Lounge hizmeti ve % 55 indirimli valet parking hizmeti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları