28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Akay Gelinlikten Doğaya Katkı
04 Ağustos 2008 Pazartesi 09:57

Akay Gelinlik'ten Doğaya Katkı

Akay Gelinlik ÇEKÜL işbirliği ile Akay'dan gelinlik alan herkesin 7 ağacı olacak. Böylece çiftler geleceklerine 2 kere yatırım yapmış olacaklar.

Birlikteliğinize sevdiğiniz insanla adım attığınız bu özel gününüzde kişiye özel dikimiyle yıllardır hizmet veren Akay, gelecekte daha iyi bir nesil yetiştirmek ve çocuklarımıza daha yeşil bir ortam bırakmak için Akay "dan gelinlik alan her gelin adayı adına 7 ağaç dikecek.

Dünyamızın ve ülkemizin yeşilini, ormanlarını ve yaşam kaynaklarını hızla yitirdiği şu günlerde, kullandığımız sudan soluduğumuz havaya, verimli topraklardan canlı çeşitliliğine kadar yaşamsal kaynaklarımız hızla tükenmekte. Bu tehditler ve küresel ısınma nedeniyle yılda kişi başına 7 ağacımızı yitiriyoruz. Bundan yola çıkan Akay Gelinlik, Çevre Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı ÇEKÜL"ün kampanyasına yeni evlenen çiftlerle destek veriyor.

Böylece Akay"dan gelinlik alanlar önce doğaya evet diyecekler üstelik yüzde 50"ye varan indirimlerle…

Akay Gelinlik, bu özel günlerinde hem doğayı korumak hem de rüya gibi bir gelinliğe sahip olmak isteyenleri mağazalarına davet ediyor.


(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları