17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AirTiestan Yunanistan Ofisi
23 Aralık 2007 Pazar 12:29

AirTies'tan Yunanistan Ofisi

Yunanistan’da ofis açarak etkin bir satış ve pazarlama yapısı kuran AirTies yerel kanallara daha iyi ulaşabilmek için Stathis Dimitriadis’i ülke müdürü olarak atadı.

Kablosuz ağlar ve genişbant İnternet erişimi konusunda, geleceğin teknolojisini bugünden üreten, global düşünerek yerel hareket eden AirTies Yunanistan’da ilk ofisini açtı, Yunanistan ofisine ülke müdürü olarak Stathis Dimitriadis’i atadı.

Yunanistan’ın büyük servis sağlayıcılarına en kaliteli şekilde hizmet verebilmek için yeni dağıtım kanalları oluşturma çalışmalarında sona gelindi. Perakende devleri ile görüşmelerini sürdüren AirTies, ürünlerini Yunanistan mağazalarının raflarına taşımayı hedefliyor. AirTies ürünleri, çok yakında Mediamarkt, Dixons gibi mağazalarda yerini alacak. 1 milyon ADSL abonesi bulunan Yunanistan’da, AirTies’ın hedefi, 2008 sonu itibariyle %20 Pazar payına ulaşmak.

Yunanistan’a Özel İnnovasyon

Avrupa’nın diğer şebekelerinden farklı olarak hem ISDN hem de PSTN şebekenin olduğu Yunanistan’da iki ayrı modem kullanılıyor. Ülkedeki bu yapı yüzünden operatörler kullanıcılara iki farklı modem vermek zorunda kalıyor ve son kullanıcılar ise hangi modemi almaları gerektiği konusunda zorlanıyorlar. Bu ülkedeki sorunu gören AirTies, etkin Ar – Ge gücünü kullanarak, dünyada bir ilke imza attı ve Yunanistan için devrim niteliğinde bir çözüm üretti: Yunanistan için özel üretilen modemler sayesinde; artık kullanıcılar iki ayrı bağlantı tipini tek bir modemde birleştirdi. Artık kullanıcılar tek bir modem üstünde Annex A ve Annex B standartlarını, yani hem ISDN hem PSTN kullanma imkanına kavuştu. Bu yeni teknolojiyi sunmakla da yetinmeyen AirTies, Yunanistan’da aynı Türkiye’deki gibi bir çağrı merkezi açarak bu ülkedeki kullanıcılara kendi dillerinde istedikleri zaman hizmet ve destek sunmaya başladı.

Stathis Dimitriadis Kimdir?

AirTies Yunanistan ülke müdürü olan Stathis Dimitriadis, 2000 yılından bu yana Yunanistan’da lider servis sağlayıcılarından biri olan OTENet firmasında Perakende Satış Müdürü olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde hem satış hem de satış destek ekibine süpervizörlük yaptı. Bu görevlerinin yanında firmanın tüm satış ağındaki yıllık iş anlaşmalarının, ilişkilerinin yaratılmasında ve sürdürülmesinde görev aldı.

Dimitriadis, 1992 – 1997 yılları arasında hızlı tüketim ürünleri sektöründe bulunan Elgeka ve donanım, yazılım şirketi olan Microland firmasında kurumsal müşteri yöneticisi olarak görev alarak büyük ölçekli firmalara hizmet etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları