29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AirTiestan AP-302
06 Ağustos 2008 Çarşamba 16:10

AirTies'tan AP-302

AirTies, AP-302 ile her yerde aynı hızda ve kalitede bağlantı sağlıyor.

Tüm iş alanlarında en yüksek kapasitede geniş bant Internet erişimi sağlamak için yeni teknolojilere sahip ürünler sunan AirTies, AP-302 ile ev, ofis, cafe ve restoranlarda bağlantı hızı düşük Internet dönemine son veriyor… Beton duvar ve çok katlı binaların meydana getirdiği sinyal zayıflama sorununu çözen AirTies patentli Mesh Teknolojisi ile üretilen AP-302, Internet bağlantınızı her noktadan hızlı, güçlü, güvenli ve hesaplı bir biçimde genişletiyor.

Yeni bir modem almanıza gerek kalmadan, bağlantınızı kablosuz hale getirmenizi sağlayan

AP-302, aynı zamanda duvarların kablosuz sinyalleri zayıflatma etkisini de gideriyor. Böylece çok katlı veya geniş alanlarda AirTies Mesh Teknolojisi sayesinde, sinyallerin zayıf olduğu yerlerde kolaylıkla kurulumunuzu gerçekleştirip evinizin her köşesinden Internet'e sorunsuzca bağlanabiliyorsunuz. AP-302, sahip olduğu en gelişmiş şifreleme standartları WEP, WPA ve WPA2 desteği ile kablosuz ağınızın güvenliğini de sağlıyor.

Estetik çizgilere sahip küçük tasarımıyla AP-302, hızlı performans, Türkçe kurulum kılavuzu ve ara yüzü ile de tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi kolay kullanım ve kurulum imkanı ile sunuluyor. Mekan tasarımlarına özen gösteren işyeri kullanıcıları için ideal bir görünüme ve özelliklere sahip olan AP-302, iş yerlerinde yazıcı ve depolama ünitelerinin de kablosuz olarak kullanılabilmesini sağlıyor.

Performansı ve kullanım özellikleri ile yenilenen AP-302 önümüzdeki dönemde Yunanistan, Almanya ve Rusya pazarına da satışa sunulacak.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları