17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AirTies’ta Yeni Atama
16 Kasım 2007 Cuma 14:00

AirTies’ta Yeni Atama

Sektöründe yüzde 60’lık pazar payı ile lider konumdaki AirTies’ın, VoIP Ürün Grubu Pazarlama Müdürü görevine atama yapıldı.

Kablosuz ağlar ve genişbant İnternet erişimi konusunda ürün ve çözümler geliştiren AirTies istikrarlı ve hızlı büyümesine insan kaynaklarını da güçlendirerek devam ediyor. Sektöründe yüzde 60’lık pazar payı ile lider konumdaki AirTies’ın, VoIP Ürün Grubu Pazarlama Müdürü görevine Emre Gündoğan atandı.

AirTies Ailesi’ne tersine beyin göçü ile katılan Gündoğan, AirTies öncesi 2001 yılında kurduğu Telaxon Communications isimli start-up şirketin finanstan ürün geliştirmeye kadar tüm operasyonunu yönetti. 2007 yılının başında şirketini kapatarak AirTies’a katılma kararı aldı. 1996-2000 yıları arasında Avrupa’da ve Kuzey Amerika’daki 6 GSM operatörünün Wildfire servislerinin network entegrasyonunda ve piyasaya sunulmasında önemli rol oynadı. Servisin başarısı aynı isimli şirketin Orange (France Telecom’un mobile kolu) tarafından satın alınmasına neden oldu. Daha önce görev aldığı NewNet’te 30’dan fazla ülkeye yayılmış; yıllık 10 milyon Dolar gelir getiren imleşim teknolojisi ürün grubunu yönetti. NewNet ve Wildfire’da CMM ve ISO 9001 süreçlerinin kurulmasında görev aldı.

Hacettepe Üniversitesi, Ankara, Elektronik Mühendisliği mezunu olan Gündoğan, yüksek lisansını ise Syracuse Üniversitesi, Syracuse-NY, Elektrik Mühendisliği (1990) ve MIT, Cambridge-MA, Sloan School of Management, Management of Technology (2001) bölümlerinde gerçekleştirdi. 3G kablosuz servisleri için pazarlama stratejileri üzerine hazırladığı tezini 2001 yılında yayınladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları