26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AirTies AP 301
27 Nisan 2007 Cuma 15:12

AirTies AP 301

AirTies, yeni ürünü AP-301 ile Internet kullanıcılarına kolay kablosuz yaşamın kapılarını açıyor.

Kablosuz ağlar ve genişbant Internet erişimi konusunda ürün ve çözümler geliştiren sektörünün lider firması AirTies, yeni ürünü AP-301 ile tüm Internet kullanıcılarına kolay kablosuz yaşamın kapılarını açıyor.

AirTies AP-301 Kablosuz Erişim Noktası, hem kablolu modemleri kablosuza kolaylıkla çeviriyor, hem de kablosuz ağı istenilen ölçüde genişletmeye olanak tanıyor.

Yeni ufak boyutları, yüksek kablosuz sinyal gücü ve cazip fiyatı ile AirTies AP-301, kablolu modem kullanıcılarının da kablosuz Internet rahatlığından faydalanmalarını sağlamak için geliştirildi. Artık, kablosuz Internet özgürlüğünü yaşamak isteyen kablolu modem kullanıcılarının yeni bir modem almasına gerek yok. AirTies AP-301’i modeminize bağlayarak, kablosuz Internet’inizi hemen özgürce kullanmaya başlıyorsunuz.

AP-301’in özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor. Eviniz çok katlı ya da kalın duvarlı ise, yeni AP-301’i kablosuz sinyalin zayıfladığı noktalara koyarak, mevcut hattınızı evinizin her köşesine dağıtabiliyor, her yerde Internet’ten yüksek performansta faydalanabiliyorsunuz.

Yüksek güvenlik standartları ile geliştirilen ve AirTies’ın 7/24 Teknik Destek, 3 yıl garanti gibi ayrıcalıklı hizmetleri ile sunulan AP-301’i tüm teknoloji mağazalarında ve Türkiye çapındaki AirTies satış noktalarında bulmak mümkün.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları