22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AIESEC Izmir Üyelerinin Mavi Ege Turu
15 Ağustos 2007 Çarşamba 15:08

AIESEC Izmir Üyelerinin Mavi Ege Turu

Ülkemize staj yapmaya gelen yabancı öğrenciler için düzenlediği kültürel organizasyonlar kapsamında AIESEC İzmir şubesi 3 - 5 Ağustos tarihlerinde Mavi Ege Turu düzenledi.

AIESEC Türkiye’ nin şubeleri tarafından her yıl firmalarda staj yapan yabancı stajerlere yönelik olarak düzenlenen kültürel organizasyonlar, yabancı ülkelerden gelen stajerlerin ülkemize adapte olabilmelerini sağlamak, motivasyonlarını arttırmak ve AIESEC ‘in temel amaçlarından biri olan kültürler arası etkileşimi sağlayarak ülkemizi en iyi ve doğru şekilde tanımalarını sağlamak.

Bu sene 3 - 5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen Efes ten başlayarak Marmaris’ de son bulan Mavi Ege Turu’na 95 ülkeden yaklaşık 175 üniversite öğrencisi katıldı. Yabancı öğrenciler tarihi ve turistik yerleri gezdi. Efes Antik Kenti’ni, Meryem Ana Evi’ni gezen ve Marmariste tekne turuna katılan öğrenciler Ege nin güzelliğine hayran kaldıklarını söylediler. Organizasyon Komitesi Başkanı Ertan ÖZÇELİK düzenledikleri turun ülkemizin tanınırlığını arttırdığını ve stajerlerimizin üç gün boyunca ülkemizi en iyi şekilde tanıdılarını,motivasyonlarının arttığını ve türk kültürü hakkında bilgi sahibi olduklarını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları