25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AGT’den Çalışan Motivasyonuna Destek
02 Temmuz 2012 Pazartesi 12:10

AGT’den Çalışan Motivasyonuna Destek

AGT, kurum kültürünü çalışan motivasyonu ile desteklemeye yönelik çalışmalarını sürdürülebilir kılmak için “Öğrenen Organizasyon Uygulama Takımı” kurdu.

Çalışanlarının mutluluğuna yatırım yaparak, 2000 yılından bu yana 50 kat büyüyen AGT’nin CEO’su Mehmet Semih Söylemez “Spor ve sanatın birçok alanında aktivitelerle şirketimizde takım ruhunu güçlendiriyoruz. Bunu sağlamak adına her türlü fırsatı değerlendiriyoruz. Rafting etkinliği başarıya ulaşmada cesaretin önemini vurgulamak, birlikte risk almak ve zamanında karar vermek adına çalışanlarımıza, alışık olmadıkları bir alanda sıradışı bir deneyim yaşattı” dedi.

Mobilya sektörüne yarı mamul üreten AGT, çalışan motivasyonuna verdiği önemin altını çizerek “Öğrenen Organizasyon Uygulama Takımı” kurdu. Takım ruhu ile kurum kültürünü kuvvetlendirmek amacıyla geçtiğimiz günlerde rafting etkinliğinde bir araya gelen AGT çalışanları, Türkiye’nin en zor rafting parkuru olan Dalaman R3 Rafting Parkuru’nda keyifli anlar yaşadı.

Antalya Organize Sanayii Bölgesi’nin en büyük sanayi kuruluşu olan AGT’nin insan odaklı gerçekleştirdiği çalışmalar yeni değil; kurum, bünyesinde, tiyatro grubu, futbol takımı, AGT Rally takımı, fotoğraf kulübü ve henüz oluşum aşamasında bir koro gibi çoğu birlikte icra edilen birçok aktivitenin kurulmasını ve yaşatılmasını destekliyor. Bunu ‘örgütsel hareket etmeyi sadece kurum içi bir rol değil, hayatın kendisi içinde bir alışkanlık olarak yaratmak’ adına gerçekleştiren AGT yönetimi aynı zamanda son günlerde gündemi işgal ettikleri “Duygusal Sermaye” kavramını da önemsiyor. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları