24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ADS ve Fenomende Görev Değişimi
03 Ocak 2012 Salı 20:11

ADS ve Fenomen'de Görev Değişimi

Kurumlara ve çalışanlarına kişisel gelişim, farkındalık ve kalıcı öğrenme yetisi kazandırmak üzere kurulan iki kardeş şirket ADS ve Fenomen’in Genel Müdürlük görevlerine atama yapıldı

Yaklaşık 12 yıldır Türkiye’nin önde gelen kurumlarına eğitim ve yönetim danışmanlığı hizmeti veren ADS Eğitim ve Danışmanlık şirketi Genel Müdürlüğü’ne Alp Beyce getirildi. ADS Eğitim ve Danışmanlık’ın kardeş şirketi olan Prodüksiyon ve Organizasyon şirketi Fenomen’in Genel Müdürlük görevini ise Şebnem Akalın üstlendi. Beyce ve Akalın, 1 Ocak itibarıyla Genel Müdürlük görevlerini yürütmeye başladı.
Ortağı olduğu ve eğitmen olarak görev yaptığı ADS Yönetim Danışmanlık’ta Genel Müdürlüğe getirilen Alp Beyce, ODTÜ İnşaat Bölümü mezunu.
Danışman, müzisyen, senarist, yapımcı ve oyunculardan oluşan uzman kadrosuyla kurumlara hizmet veren Prodüksiyon ve Organizasyon şirketi Fenomen’in Genel Müdürlük görevine getirilen Şebnem Akalın ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden mezun. Akalın, son olarak Metro Group Buying şirketinde İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapıyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları