26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adobe ve Bilimerden Eğitimde İndirim
17 Kasım 2007 Cumartesi 11:44

Adobe ve Bilimer'den Eğitimde İndirim

Adobe’nin, CS3 Design Premium ve CS3 Web Premium paketlerine özel düzenlediği kampanyada bu paketleri satınalanlar Bilimer’in Adobe paketlerine özel hazırlanmış eğitimlerinden indirimli faydalanabiliyor.

Adobe CS3 Design Premium ve CS3 Web Premium paketleri için ayrı ayrı hazırlanan 260 ve 280 saatlik eğitimlerde katılımcılara, paketlerdeki her bir progam için kullanım eğitimleriyle birlikte renk ve tipografi, çizim teknikleri, perspektif, fotoğraf gibi derslerin yer aldığı 30 saatlik temel tasarım teknikleri eğitimi de veriliyor.

Sınıf eğitimlerinin yanısıra, atölye çalışmaları, bitirme projesi, etüt, seminer ve yarışma gibi farklı uygulamaların yer aldığı eğitimlere her seviyeden kullanıcı katılabiliyor.

Adobe CS3 Design Premium Paketinde 
Photoshop CS3,
InDesignCS3,
Acrobat 8, 
FreeHand MX, Dreamweaver CS3 ve 
Flash CS3; CS3 Web Premium Paketinde ise Fireworks CS3, Dreamweaver CS3, Flash CS3, Contribute CS3, 
Photoshop CS3, Illustrator CS3 
ve Acrobat 8 programları bulunuyor.

Kampanya hakkında ayrınıtlı bilgi için www.medyasoft.com.tr


Adobe Hakkında

1982 yılında Amerika’da kurulan, 2005 yılında Macromedia’yı satınalarak dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri haline gelen Adobe, web yayıncılığı, basılı yayıncılık, dijital tasarım, döküman yönetimi, online eğitim, iletişim ve işbirliği çözümleri, dijital video ve ses çözümleri alanında lider yazılımların üreticisidir. Adobe, yenilikçi teknolojileri ile iş, eğlence ve kişisel iletişimde dünya standartlarını belirleyen eşsiz yazılımları ürün portföyüne eklemeye devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için www.adobe.com

Medyasoft Hakkında

Medyasoft, web tasarım, geliştirme ve yayıncılığı, e-learning, basılı yayıncılık, doküman çözümleri, dijital video ve görüntülemede öncü çözümler sunan Adobe'nin Türkiye Distribütörü Microsoft Gold Partner, dünyanın önde gelen e-learning çözümünü sunan Blackboard/Web CT'nin Türkiye'deki tek temsilcisi, bilişim ve teknolojide dünyanın önde gelen eğitim kitaplarını yayınlayan Pearson Education'ın Türkiye yayıncısıdır.

Ayrıntılı bilgi için www.medyasoft.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları