18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adobe Tutkunlarına Acrobat Club
10 Ağustos 2012 Cuma 11:35

Adobe Tutkunlarına Acrobat Club

Adobe tutkunları Adobe Acrobat ile ilgili tüm bilgilere artık Acrobat Club sayfası üzerinden kolayca ulaşabilecekler.

Adobe’den tüm Adobe tutkunlara bir müjde var! Acrobat Club açıldı. Adobe kullanıcıları Adobe Acrobat ile ilgili tüm bilgilere www.acrobatclub.com adresi üzerinden artık kolayca erişebilecek. Zamandan tasarruf ettiren ve verimliliği artıran Acrobat yazılımları ofis hayatını kolaylaştırırken, kullanıcıları kendilerine daha fazla zaman ayırabiliyor. Acrobat ile ilgili başarı hikayelerine yer verilen Acrobat Club sitesinde ayrıca, site üzerinden kullanıcılar bu ürünle ilgili yaşadıkları deneyimleri ziyaretçilerle paylaşma şansını da yakalayacak.

Sizin Köşeniz’e gelin, sürpriz hediyeler kazanın 
Acrobat Club sayfasında kullanıcıları sürprizler de bekliyor... Eğer siz de bir Acrobat X kullanıcısıysanız, Acrobat’ın sizin hayatınızı nasıl kolaylaştırdığını paylaşmanız artık mümkün. Bunun için sitede “Sizin Köşeniz” bölümünde yer alan butona tıklayarak formu doldurup başvuru yapılması yeterli oluyor.

Acrobat’ı yakından tanıyın; sırlarını öğrenin...
Sitede bu bölümler dışında ilgi çekici ve faydalı başka bölümler de yer alıyor. Bunlardan biri Başarı Hikayeleri bölümü. Burada Adobe Acrobat sayesinde dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen başarılı projeler hakkında detaylı bilgiler bulunuyor. Acrobat’ı Yakından Tanıyın bölümünde ise Acrobat’ın öne çıkan özellikleri yakından incelenebiliyor. MS Office dosyalarından pdf yaratımına, saklanmış bilgileri yok etme yöntemlerinden, Acrobat X sırlarına kadar birçok faydalı bilgi bu bölümde mevcut.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları