15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adinteractive’e IAC’dan 2 Ödül
01 Mayıs 2012 Salı 15:25

Adinteractive’e IAC’dan 2 Ödül

Adinteractive, Coca Cola İçecek Kurumsal ile içecek kategorisinde, Anadolu Sigorta Kurumsal ile de sigortacılık kategorisinde en iyi websitesi ödüllerini aldı.

Web Marketing Association tarafından düzenlenen ve bu sene 16. sı dağıtılan IAC ödüllerinde, adinteractive Coca Cola İçecek Kurumsal websitesi ile içecek kategorisinde, Anadolu Sigorta Kurumsal websitesi ile sigortacılık kategorisinde en iyi websitesi ödüllerini aldı.
adinteractive, Sosyal Medya ve Online Pazarlama dünyasının saygın yarışması Internet Advertising Competition’dan 2 ödülle döndü. Banner, newsletter ve e-posta’dan online kampanyalara kadar birçok ülkeden yüzlerce projenin katıldığı yarışma sonucunda adinteractive Coca Cola İçecek Kurumsal sitesi ile içecek dalında ve Anadolu Sigorta Kurumsal sitesi ile sigortacılık dalında en iyi websitesi ödülüne layık görüldü.
Coca Cola İçecek websitesine müşteri brief’i doğrultusunda, yaratıcı modüllerle daha modern, marka ve ürün bilinirliğinin artması amacıyla daha genç bir yaklaşımla, daha kullanıcı dostu bir hale getirildi.
Anadolu Sigorta Kurumsal websitesi ise sigortacılık sektörü trendleri göz önüne alınarak daha kullanıcı odaklı ve daha renkli hale getirildi. Ayrıca oluşturulan teknik alt yapı ile; Anadolu Sigorta Acenteleri, eksperler ve bireysel müşteri girişleri için güvenlik, güncellik ve kolay kullanım sağlandı. Bu doğrultuda geliştirilen CMS paneli ile de Anadolu Sigorta duyuruları, haberleri ve sitedeki birçok içerik kolayca güncellenebilmekte.
adinteractive daha önce Microsoft, Knorr, Tat-Tariş, Profilo, Windows Live Messenger, Özel Acıbadem Hastaneleri, Banvit, TEV, Lipton ve Becel gibi markalar için gerçekleştirdiği projeler ile, Felis, Altın Örümcek ve IAC ödülleri kazanmış ayrıca Altın Örümcek ödüllerinde Ajans Başarı Ödülü’ne layık görüldü.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları