23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Adese Üniversiteli Gençlerle
18 Mart 2011 Cuma 15:21

Adese Üniversiteli Gençlerle

Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler, Selçuk Üniversitesi'nde bir konuşma yaptı.

İttifak Holding"in perakende sektöründeki ulusal markası Adese, Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından düzenlenen Devlerin Buluşması konulu organizasyona katıldı. 17 Mart 2011 Perşembe günü düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler, gençlerle perakende sektöründe edindiği deneyimlerini paylaştı. Özeskiciler"in hizmet sektöründe kaliteyi oluşturan koşullar konulu konuşması üniversiteli gençler tarafından büyük ilgiyle dinledi.

Etkinlikte konuşan Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler; "Yenilikçi olmak, her zaman farklı bakış açıları sağlıyor. Hizmette kalite; yenilikçi yaklaşımla, müşteriyi dinlemek ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmakla mümkün" dedi.

Günümüz rekabet koşullarında sadece fiyatlandırma ile ayakta kalmanın mümkün olmadığına dikkat çeken Özeskiciler; "Kalite, müşterilere sunulan hizmetin her sürecinde gözetilmeli. Bu açıdan baktığımızda perakende sektörünü kısa 100 mtkoşu değil, uzun soluklu bir maraton yarışı olarak görüyoruz. O yüzden hizmette öne çıkmak çok daha önemli. Artık fiyat rekabetinin değil, hizmet rekabetinin yoğun olduğu bir dönemdeyiz. Bundan sonra hizmette farklılaşma, rekabette öne geçmeyi sağlayacak" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları