02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acoustic Research, Neotech Güvencesi İle Türkiye’de
22 Kasım 2011 Salı 18:45

Acoustic Research, Neotech Güvencesi İle Türkiye’de

En son teknolojiye sahip kişisel tüketici elektroniği cihazlarını destekleyen ses ve görüntü kabloları yaratıcısı Acoustic Research, Neotech garantisi ile artık Türkiye’de

Neotech 2005 yılından itibaren ev elektroniğinde yaşanan son teknolojik gelişme ve ürünleri yakından takip ederek, Türk kullanıcısı ile buluşturmayı hedeflemektedir. Şirket, sunduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, müşterilerine uygun koşul ve fiyat avantajı sağlamayı amaçlıyor. Türkiye’de dağıtımını üstlendiği markalara bir yenisini daha ekleyen Neotech, ses ve görüntü kablosunda en iyi çözümleri sunan Acoustic Research ürünlerini ürün gamına katarak yenilikçilik vizyonunu genişletmektedir.

50 yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren Acoustic Research, kaliteli ses ve görüntü sistemleri dendiğinde akla gelen öncü markalardan biridir. Amerika kökenli şirket, ileri teknolojisi ve mühendisliği ile ses ve görüntü kablosunda en iyi çözümleri üretiyor. Acoustic Research’in ürün portföyünde HDMI, video, stereo ile optik ses kabloları bulunuyor. Markanın tüm ürünlerinde, saf video ve ses elde etmek için gerekli olan sinyal izole edici sistem, sinyal kaybını önleyen altın uçlu konektörler ve yüksek saflıkta oksijen içermeyen bakır iletkenler kullanılıyor.

Yüksek çözünürlüklü parlak görüntü ile doğru renkler ve kaliteli ses elde etmek için özel olarak tasarlanmış Acoustic Research’ün ürün grubunda, HDMI kablolar ön plana çıkıyor. Üç farklı kategoride 6 modeli bulunan HDMI kabloları, farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor. 3D içeriğinin izlenmesini sağlayan teknolojisinin yanı sıra, HDMI kablolar, yenileme oranı yüksek televizyonlara da uyum gösteriyor. Acoustic Research, düz HDMI kablolar ile de ürün kategorisini zenginleştirmiş durumda.

Neotech’in Genel Müdürü Erol Çetin; misyonlarının geleneksel dağıtım kanallarından alternatif ağlara kadar oldukça geniş bir bayi ağına sahip olarak tüketiciye en hızlı ve en doğru ürünlerle ulaşmak olduğunun altını çiziyor. Neotech olarak, tüm elektronik eşyalar ve teknolojik iletişim cihazlarının dağıtımı konusunda akla gelen ilk platform olmayı amaçladıklarını belirterek şirket vizyonlarını tanımlıyor. Ev elektroniği konusunda uzman LG, Sony, Panasonic, Canon, Nec, Oregon ve HTC markalarının Türkiye’deki distribütör firması olan Neotech, teknolojiyi yakından takip eden öncü markaları ürün yelpazesine ekleyerek satış ve dağıtım kanallarındaki lider kimliğini koruma hedefini gelecek planları arasında gösteriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları