02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acer’den TravelMate B113
13 Temmuz 2012 Cuma 14:20

Acer’den TravelMate B113

Geniş ürün yelpazesi ile Acer bu sefer de öğrencileri düşünerek onlara okul arkadaşı olabilecek TravelMate B113’ü sunuyor.

İnce, hafif, şık tasarımı ve uzun pil ömrüyle TravelMate B113, öğrencilerin hem evde hem de sınıf eğitiminde notebook kullanımı için ideal çözümdür.

Öğrencilerin sınıfta arkadaşları ile gerçek zamanlı olarak bile içerik oluşturma ve paylaşabilmelerine izin vererek tüm iletişim ve mobilite ihtiyaçlarını tümüyle karşılar. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için mükemmel olan bu cihaz, temel fonksiyonlar ve kullanım kolaylığı sağlar.

Bu dizüstü bilgisayar aynı zamanda Acer Classroom Manager gibi öğretmenlere sınıfta öğrencilerini yönlendirme, izleme ve öğrencileriyle iletişim kurma yeteneği sağlayan bir dizi önyüklü eğitim setine veya ücretsiz indirilebilen yazılıma sahiptir.

6 hücreli piliyle TavelMate B113, öğrenciler için yalnızca birkaç priz bulunan sınıflarda yeniden şarj etme ihtiyacını veya dersin ortasında bilgisayarların kapanması rahatsızlığını ortadan kaldırarak benzersiz bir özgürlük ve mobilite sağlayan 7 saatten fazla pil ömrü barındırır.

Öğrenci çantasında kolayca taşınmak için tasarlandı

Ultra ince (21mm'den daha kısa) ve hafif – yalnızca 1.38 kg ağırlığında – olan TravelMate B113, son derece yönetilebilirdir ve öğrencilerin sırt çantalarına fazla yük bindirmeden kolayca sığar. Küçük boyutuna rağmen bu dizüstü bilgisayar, yazı yazmayı daha pratik ve konforlu bir hale getiren geniş tuşları bulunan bir klavyeye sahiptir.

Okul sıralarında Notebook zamanı
TravelMate B113, kendisini günlük bir okul arkadaşı yapan kullanışlı bir 11.6” ekrana, Acer Office Manager'a ve güçlü güvenlik uygulamalarına sahiptir. Acer Office Manager eğitim kurumunun tek bir basit yönetim paketi içerisinde güvenlik önlemleri almasına, IT varlıklarını izlemesine ve bakım görevlerini programlamasına izin veren bir yönetim çözümüdür. Ayrıca, TravelMate B113 temel özellikleri birleşik bir arayüzde bir araya getiren önemli bir güvenlik ve yönetim araçları paketi olan Acer ProShield Manager ile birlikte gelir. Acer ProShield dizüstü bilgisayarı BIOS seviyesinden uygulama seviyesine kadar istenmeyen erişimlerden korur, önemli dosyaları şifreleyerek ve bir kişisel güvenlik sürücüsünde (PSD) saklayarak güvende tutar ve kullanıcıların istenmeyen dosyaları veya klasörleri kurtarma işleminin ötesine kaldırmasına izin verir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları