18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acerdan P193W LCD Monitör
13 Ocak 2008 Pazar 14:02

Acer'dan P193W LCD Monitör

Acer P Serisi, en son teknolojileri bir araya getirerek tüketicilere benzersiz medya ve dinamik oyun ekranı sunuyor.

Acer P Serisi, yüksek hızlı oyun ve yüksek renk doygunluğu ile benzersiz görüntüleme için en son teknolojileri bir araya getirerek tüketicilere benzersiz medya ve dinamik oyun ekranı sunuyor. Güçlü dijital geniş ekranlar, modern her yaşam veya çalışma alanı için ideal bir tasarım ve gösterişli parlak siyah ön panel çerçevesi ile üretildi.

Acer'ın şık P193W modeli; ileri teknoloji, parlak ve düzgün tasarıma verilen önemin gerçek bir sonucu. P serisi LCD ekran göz alıcı görüntüler ve medya eğlencesi için çok yüksek hız ve yazılı metinlerde okunaklı görüntü sağlıyor. Bu özellikler uzun süreli kullanımda ve medya eğlencesinde en iyi görüntü konforunu evlere getiriyor.

Buna ek olarak; daha ileri ekran kalitesi için gerçek renk ve keskin görüntü sağlayan Acer"ın gelişmiş CrystalBrite™ teknolojisi ile donatıldı.

2000.1"e kadar süper kontrast seviyelerini destekleyen Uyumlu kontrast yönetimi sistemi ve sadece 5ms lik hızlı tepki süresi sayesinde bütün metin ve zengin medya içeriği detayları ile görüntüleniyor.

Geniş ekran monitörün en boy oranı oyun ve multimedya uygulamaları için mükemmel bir araç olmasını sağlar. 16:10 sinematik deneyim, PC/konsol oyun oynanabilme ve çoklu görev özellikleri ile muhteşem bir ev eğlencesi ve üretkenlik vaat ediyor.

Yenilikçi ve güçlü P193W en son teknolojiyi ve çekici tasarım özelliklerini bir araya getirerek oyuncuları, teknoloji severleri ve masaüstü yayıncılarını diğerlerinden inçlerce önde tutuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları