29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acerdan K330 Projektör
21 Şubat 2012 Salı 13:17

Acer'dan K330 Projektör

Acer K330 yalnızca 1,24 kg ağırlığında ve 218x168 x 46,5 mm boyutlarıyla bir A4 kağıdın yaklaşık yarı boyunda.

Videolar, resimler, filmler, sunumlar, oyunlar: bunları büyük ekranda izlemek muazzam bir fark yaratır. Acer’ın geniş çeşitlilikteki projektörlerinin yeni üyesi K330, birçok kullanım senaryosu için çok yönlülük ve esneklik sağlayan kompakt ve taşınabilir bir cihazdır. İster işte ister evde, bu projektör, kullanıcıların dijital içeriklerinin tadını çıkarmalarını ve paylaşabilmelerini veya harika performansı ile çarpıcı sunumlar yapmanızı sağlar.

Küçük Boyutuna Rağmen Yüksek Performans Sergiler

500 ANSI Lümen parlaklık ile bir araya getirilen 4000:1 karşıtlık oranı canlı, parlak görüntüler ve yüksek etkili bir projeksiyon performansı sunar. Full HD 1920X1080 çözünürlüğe kadar destekleyen doğal 1280x800 WXGA çözünürlük, olağanüstü keskin imajlar ve harika görünümlü sunumlar sağlarken, yüksek çözünürlüklü içeriklerin görüntülenmesine izin verir. K330 aynı zamanda son derece sessizdir: Eco modunda yalnızca 29dBA.

Zengin Bağlantı Noktaları
K330 kolay taşınabilirliği dışında, çeşitli bağlantı noktalarına da sahiptir. VGA'nın yanı sıra, analog sinyaller için Composite Video, Composite Video/Audio ve bilgisayarlara, DVD'lere veya oyun konsollarına kolay bağlantı için HDMI mevcuttur. HDMI bağlantı noktası HDCP sinyallerini desteklediği için, kullanıcılar HDCP korumalı yüksek tanımlı içerikleri izleyebilirler.

K330’u Kullanmak için Bilgisayara İhtyacınız Yok
K330, USB, bir USB Mini B ve bir SD kart okuyucusuna sahiptir, ayrıca ‘Presentation to Go’ fonksiyonu sayesinde bir SD kart veya USB flash diskten doğrudan içerik yansıtabilir. Kullanıcılar bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan fotoğraflar, müzikler, videolar ve PDF ve MS ofis dosyaları gibi çeşitli multimedya içeriklerini görüntüleyebilir ve paylaşabilirler.

Ek olarak, Acer SmartFormat teknolojisi çok çeşitli bilgisayar formatlarını destekler ve kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarının çözünürlüklerini ayarlamakla uğraşmalarına gerek kalmaz. K330, tablet veya akıllı telefon gibi bilgisayar veya mobil cihazlardan projektöre bir kablosuz USB takarak kablosuz projeksiyon esnekliği ve rahatlığı sağlar.

3D Görüntüler

K330 üç boyutlu bir deneyim için projektör DLP 3D uyumludur, böylece kullanıcılar DLP 3D gözlüklerini takarak herhangi bir 3D içeriği izleyebilirler. True 24p özelliği ile projektör bir Blu-ray diskten, sinemadaki gibi aynı görkemli görüntüleri sağlayarak 1080p çözünürlük ve saniyede 24 kare görüntüleme imkanı verir.

Zamandan Tasarruf
K330 değerli zamanınızdan da tasarruf etmenize yardımcı olur. Quick Start özelliği sayesinde projektör USB kablosu Acer InstantPack ile dizüstü bilgisayara bağlandıktan sonra 5 saniye içinde çalışmaya başlar; soğumasını beklemenize gerek olmadığı için projektörü yalnızca fişten çekip toplayabilirsiniz.

Görüntülere Altyazı Yerleştirin
K330 projektör altyazı yerleştirme fonksiyonuna sahiptir. Bu fonksiyon videoda diyalog metinlerinin ve konuşma harici öğelerin görüntülenebilmesini sağlar. Altyazı yerleştirme filmler veya videolar için kullanışlı bir kapsamdır, duyma engelli kişilere yardımcı olur ve aynı zamanda dil öğrenme açısından yararlıdır.

Taşınabilir, çok yönlü, etkin performans: K330 hem ev eğlencesi hem de iş ihtiyaçlarınız için tümüyle mükemmeldir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları