29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acera Yeni Dağıtıcı
20 Ekim 2008 Pazartesi 16:47

Acer'a Yeni Dağıtıcı

Acer, Penta Bilgisayar'ın Acer Türkiye dağıtıcıları arasına katıldığını duyurdu.

Acer, Penta Bilgisayar"ın Acer Türkiye dağıtıcıları arasına katıldığını duyurdu. Kasım ayından itibaren Acer markalı ürünler, Penta Bilgisayar bayileri aracılığıyla Türkiye genelindeki tüketicilere ulaştırılacak.

Dünyanın lider bilgi teknolojileri markalarından olan Acer, Türkiye pazarında masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar, sunucu ve depolama ürünleri, taşınabilir cihazlar, LCD monitörler ve projeksiyon cihazları satışına odaklanmış durumda. Acer"ın global pazarda zirveye oynayan oyunculardan biri olduğunu söyleyen Acer Türkiye Ülke Müdürü Terry Brown ; "Türkiye"nin önde gelen dağıtıcılarından Penta Bilgisayar ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde Acer olarak Türkiye pazarındaki yerimizi daha da güçlendireceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Penta Bilgisayar Genel Müdürü Sinan Güçlü ise son beş yılda Penta Bilgisayar"ın 11 kat gibi çok büyük bir büyüme gerçekleştirdiğini ve bu başarıyı 200"ü aşkın çalışanı ve 3 binin üzerindeki bayisi sayesinde yakaladıklarını vurguladı. Acer ile gerçekleştirilen bu işbirliğinin hem Penta Bilgisayar hem de Acer Türkiye açısından çok olumlu bir gelişme olduğunu söyleyen Sinan Güçlü "Global pazarların durgunluk dönemine gireceği beklentisinin güçlendiği bir zamanda, Acer"ın da katacağı güç sayesinde son 5 yılda yakaladığımız başarıyı tekrarlamayı hedefliyoruz." dedi.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları