25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acer TravelMate P243
31 Mayıs 2012 Perşembe 16:05

Acer TravelMate P243

Acer, profesyonel iş hayatı için hızlı, verimli ve güvenilir bilgisayar serisi Acer TravelMate P243’ü piyasaya sundu.

Çoklu görev işlem performansı, verimlilik ve güvenilirlik için küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve dışarıdan veya evden çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanan yeni Acer TravelMate P243, seriye hoş olduğu kadar kullanışlı bir tasarım ekledi. Tüm detaylar, ister evde ister dışarıda optimum kullanıcı deneyimi sunmak için Acer tarafından incelikle ayarlandı.

İş hayatınızdaki performansınız
Yeni TravelMate P243 serisi Intel Turbo Boost teknolojisine sahip üçüncü nesil Intel® Core™ işlemciden yararlanır. Böylece, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun akıllı performansı garanti ederek, zorlu görevleri hızlandırmak ve üretkenliği arttırmak için önemli ölçüde daha hızlı bir performans sağlarken enerjiden de tasarruf edilir. Ek olarak, bu işlemciler gelişmiş multimedya oluşturma ve kullanımı için dahili beceriler sağlar.

İş aktiviteleri gün geçtikçe daha çok grafiklere ve multimedyaya bağımlı olmaktadır. Sonuç olarak, Acer yeni TravelMate modellerini yüksek tanımlı video ve ses oynatımı sağlayan daha keskin imajlar, daha zengin renkler ve gerçek gibi görüntüler için üstün bir görsel performans sunmak için tasarlamıştır. Bu dizüstü bilgisayarlar modele bağlı olarak, istendiğinde en iyi grafik özelliklerini ve performans dengesini sunan NVIDIA® GeForce GT 630M özelliğine sahipken, üretkenliği en üst düzeye çıkaran ve çoklu görev performansını geliştiren olağanüstü Microsoft® DirectX® 11 grafikleri de desteklenir.

Yeni bir profesyonel dizüstü bilgisayar geliştirirken, kullanıcıların verilerini korumak Acer'ın ana hedefleriden biridir. İşte bu nedenle, TravelMate P243 güçlü güvenlik çözümlerine sahiptir. Birleşik bir kullanıcı arayüzüne entegre edilmiş bir güvenlik ve yönetim paketi olan Acer ProShield Security özellikleri arasındadır.

Acer ProShield, önyükleme öncesi kimlik denetimi (PBA) özelliğine sahiptir ve dizüstü bilgisayarı BIOS seviyesinden uygulama seviyesine kadar korur. Tüm kritik dosyaların kesintisiz olarak saklanması ve şifrelenmesi için bir Kişisel Güvenli Sürücü (PSD) oluşturulabilmesini ve böylece dizüstü bilgisayar çalınsa veya kaybolsa bile verilere erişilememesini sağlar. File Shredder programı sayesinde ise, istenmeyen klasör ve dosyalar kalıcı olarak kurtarma işlemi dışına taşınabilir. Son olarak, IT verilerini uzaktan ve hareket halindeyken yönetmek için otomatikleştirilmiş bir çözüm sunar.

Acer Backup/eRecovery Yöneticisi tarafından değerli verilerinizi ve medya kitağlığınızı yedeklemek ve korumak için bir başka güvenlik katmanı daha sunulur. Acer eRecovery Yöneticisi sayesinde kurtarma işlemi istendiği anda gerçekleştirilebilir. Bilgisayarın bir ağ mesajı aracılığıyla açılabilmesine imkan veren Wake-on-LAN özelliği, uzaktan yönetim seçenekleri sağlar.

Dahası, TravelMate P243 tek bir yönetim paketiyle küçük ve orta ölçeli işletmelerin güvenlik tedbirlerini uygulayan, IT verilerini görüntüleyen ve bakım görevlerini programlayan bir yönetim çözümü olan Acer Ofis Yöneticisi (AOM) ile birlikte gelir.

Tüm Acer profesyonel dizüstü bilgisayarlar bir dizi güvenilirlik testine tabi tutulurlar ve sektördeki en katı kriterlere uygundurlar. Böylece maksimum güvenilirlik garanti edilir. Üstelik enerji tasarrufu ve uzun pil ömrünü garanti eden Energy Star® 5.0 uyumludur ve EPEAT® Gold özelliğine sahiptir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları