24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acer K130 Seyahat Projektörü Türkiyede
12 Haziran 2012 Salı 13:10

Acer K130 Seyahat Projektörü Türkiye'de

Acer K130 Projektörün benzersiz teknolojisi parlaklığı, renkleri ve ışık kaynağını yaşam süresi boyunca geliştiriyor.

Son derece hafif ve ultra kompakt, ultra taşınabilir projektör K130 o kadar küçüktür ki, cebinize bile sığabilir veya kullanıcıların canlı görselleri yalnızca tek elleriyle yansıtabilmelerine olanak sağlar.

Kolay taşınabilirlik arayan mobil kullanıcılar için mükemmel bir seçim olan hafif ve kompakt Acer K130 yarım kilogramdan daha hafiftir 140 x 116 x 41 mm ölçüleriyle bir A4 kağıdın yaklaşık yarısı kadardır. Bu portatif cihaz, ince güzelliğini ortaya çıkaran göz kamaştırıcı parlak kasasıyla tamamlanır. Daha kolay kullanım için kumanda konsolu şık yüzeyine entegre edilmiştir.

Bununla birlikte, böylesine küçük bir projektör için çok başarılı bir performansı garanti eder.

Dynamic Black™ 10,000:1 kontrast oranıyla birlikte 300 ANSI lümen parlaklık canlı, parlak görüntüler ve yüksek etkili bir projeksiyon performansı sağlar. Tam HD 1920X1080 çözünürlüğe kadar destekleyen doğal 1280x800 WXGA çözünürlük, son derece keskin görseller ve harika görünümlü sunumlar sağlar ve yüksek tanımlı reprodüksiyona imkan verir. K130 aynı zamanda son derece sessizdir: Eco modundayken yalnızca 29dBA.

K130, USB ve HDMI bağlantı noktalarının yanında bir SD kart okuyucuya da sahiptir. Yani, dijital cihazlarınıza kolayca bağlayabileceğiniz gibi, multimedya ve ofis dosyalarınızı da yanınızda bir dizüstü bilgisayar veya video oynatıcı taşımanıza gerek kalmadan bir SD karttan veya bir USB bellekten doğrudan paylaşabilirsiniz. Üstelik, bu projektör kullanıcıların büyük ekranda eğlence keyfini birçok seviyede çıkarmalarını sağlar. Tümüyle sarmal üç boyutlu bir deneyim için, bu projektör DLP 3D uyumludur; böylece kullanıcıların DLP 3D gözlükler takarak her tür 3D içeriği izleyebilmelerine olanak verir. Opsiyonel USB kablosuz adaptörü Mobishow and Equiview uygulaması aracılığıyla bir WiFi akıllı telefon veya Tablet'ten kablosuz projeksiyon imkanı sağlar.

Bu projektör Acer'ın daha yeşil, daha çevre dostu ürünler yaratmaya olan bağlılığının bir kanıtıdır. LED lamba teknolojisi cıva veya halojen gazlar gibi zararlı maddeler içermez ve geleneksel lambalarla kıyaslandığında güç tüketimini azaltır.

K130 projektör aynı zamanda tümüyle çevre dostu bir güç yönetimi çözümü olan Acer EcoProjection donanımına da sahiptir. Bu donanım, projektörün tüketimini % 70'e kadar azaltmak için gelişmiş lamba gücü kontrolü sağlayan dünya lideri bir teknolojiyi, ExtremeECO modunu içerir. Acer EcoProjection paketinde özel güç tasarruf yapılandırmaları için ayrıca Acer ePower Management bulunmaktadır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları