04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Acer Aspire S3 Ultrabook, Aveada
15 Şubat 2012 Çarşamba 18:33

Acer Aspire S3 Ultrabook, Avea'da

Güç, hız, performans ve tasarımı yeni nesil teknolojilerin tümünü karşılayan Acer Aspire S3 Ultrabook, Avea farkıyla teknoloji tutkunları ile buluşuyor.

Türkiye’nin en genç ve en dinamik GSM operatörü Avea; teknolojinin en son yeniliklerini, müşterilerini memnun edecek kampanyalar ile buluşturmaya devam ediyor.

Electro World mağazalarında satışa sunulan ve hızlı işlemcisi, geniş sabit disk kapasitesi ve eşsiz tasarım özellikleri ile teknoloji severlerin yeni göz bebeği Acer Aspire S3 Ultrabook’u alanlar, beraberinde Avea Jet Mobil Modem, hediye faturasız SIM kart ve 3 ay boyunca 4 GB internet paketine ücretsiz olarak sahip oluyorlar. 

Güç, hız, performans, tasarım, yeni nesil teknolojiler, uzun pil ömrü, verimlilik, hafiflik, kullanım kolaylığının yanı sıra mobil ihtiyaçların tümünü karşılayan Acer Aspire S3 Ultrabook, Avea farkıyla; Electro World’ün Astoria, Antares, Capacity, Gordion, Bursa, Viaport, Bostancı, Kartal, 365, Konya, Ankamall, Maslak, Adapazarı, Gop, Torium Avm, Denizli, Anatolium, Diyarbakır olmak üzere 18 mağazasında teknoloji tutkunlarını bekliyor.

Neden Acer Aspire S3 Ultrabook?

Ultra-İnce: En ince noktasında yalnızca 13 mm olan Acer Aspire S3 Ultrabook, görüntü teknolojisi ile kenar kalınlığını üçte bire incelterek 13.3" çerçeve oluştur.

Ultra-Hafif: Acer Aspire S3 Ultrabook, Alüminyum/Mg-Al tasarımı ile şık görünümünün yanı sıra, ağırlığı 1,4kg'dan bile hafiftir. LCD ekranını dış etkenlerden korur.

Instant Connect: Kullanıcının favori erişim noktalarını hafızasında tutarak, anında yeniden bağlanma özelliği ile internete yalnızca 2,5 saniyede giriş sağlar. Yani; Acer Instant Connect teknolojisine sahip olmayan dizüstü bilgisayarlara göre, 4 kat daha hızlıdır.

Kaliteli ve Zengin Dolby® Ses: Aspire S3 Dolby® Home Theater® v4 ile profesyonelce ayarlanmış hoparlörler, sesin sinema kalitesinde ulaşmasını sağlarken; HDMI® bağlanabilirlik yüksek tanımlı büyük ekranı ile eğlencenin kapılarını açar. Acer clear.fi yazılımı ile, kullanıcıların ev veya iş yerlerinde kendi bulut’larını (cloud) oluşturmasına yardımcı olur. Tek bir tıkla; müzik, fotoğraf ve video dosyalarına ulaşım sağlar. Ayrıca yine clear.fi aracılığıyla; sosyal ağlardaki güncellemeleri takip etmeyi ve içerik paylaşmayı kolaylaştırır.

Kesintisiz Bağlantılar: Acer Crystal Eye 1.3 MP HD web kamerası ve Acer Video Conference Manager anında mesajlaşma yazılımı; en kaliteli görüntülü ve sesli iletişim için ideal bir ortam sunar. Ayrıca kısa mesafeli kablosuz aktarımlar için Bluetooth® 4.0 ile düşük enerji harcar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları