26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accord Soma İnşaat ve Altimo’ya Danışman Oldu
06 Ağustos 2012 Pazartesi 13:15

Accord Soma İnşaat ve Altimo’ya Danışman Oldu

Accord İletişim ve Yönetim Danışmanlığı, portföyüne Soma İnşaat’ı eklerken, Altimo’nun da Türkiye’deki halkla ilişkiler danışmanlığını aldı.

Soma İnşaat, Maslak’ ta yükselen Spine Towers ve Kentsel Gelişim projelerini, yaratıcı fikir ve uygulamalardan oluşan, sonuç odaklı, sürdürülebilir çözümler üretiyor. Bu işbirliği ile de Soma İnşaat,  Accord İletişim’in halkla ilişkiler gücünü arkasına alarak projelerinden sıkça söz ettirecek.

Anlamlı ve sürdürülebilir bir etki yaratmak için iletişimin tüm enstrümanlarını doğru ve planlı şekilde kullanarak iş ortakları olarak gördüğü müşterilerinin iletişim çalışmalarını yürüten Accord İletişim,  Soma İnşaat’ın yatırım ve faaliyetlerine dair iletişim çalışmaları ile sektöre yön vermeyi hedefliyor.

Diğer taraftan, Rus Alfa Group'un telekomünikasyon alanındaki faaliyetlerini yürüten şirketi Altimo da Türkiye’de halkla ilişkiler çalışmalarını Accord İletişim’e teslim etti.

Turkcell’in yüzde 13.22’sine sahip olan Altimo, Türkiye’de ki, kurumsal iletişim ve medya ilişkilerini yürütmek üzere, Accord İletişim ve Yönetim Danışmanlığı ile el sıkıştı. İletişime yönelik etkin, yaratıcı fikir ve uygulamalardan oluşan, sonuç odaklı, sürdürülebilir çözümler üretmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Accord İletişim, Altimo ile telekomünikasyon sektörüne yeni bir ivme kazandıracak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları