20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accor Servicesten Trabzon Ofisi
20 Haziran 2008 Cuma 14:37

Accor Services'ten Trabzon Ofisi

Türkiye çapında 81 ilde 27 bini aşkın restoranda öğle yemeği hizmeti veren Accor Services'in 6. bölge ofisi Trabzon'da hizmet vermeye başladı.

Ticket Restaurant yemek kuponu ve kartları ile Türkiye çapında 81 ilde 27 bini aşkın restoranda öğle yemeği hizmeti veren Accor Services"in 6. bölge ofisi Trabzon"da hizmet vermeye başladı. Yemek kuponu sistemini dünyada kuran ve ilk uygulayan şirket olan Accor Services"in Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa bölge ofislerine Trabzon da eklendi. Karadeniz Bölgesi"ndeki gelişen ekonomiye paralel olarak Trabzon"da bölge ofisi açan Accor Services, Bölgede artan iş potansiyelini değerlendirerek hizmet ağını genişletti.

Türkiye çapında 11 bini aşkın firmada 245 bin çalışana Ticket Restaurant yemek kuponu ve kartları ile öğle yemeği hizmeti veren Accor Services, Ticket markası ile güçlü ve profesyonel bir hizmet ağının güvencesini sunuyor. Çalışanların yaşam kalitesini yükseltirken, firmaların da performansını artırmayı amaçlayan Accor Services müşterilerine, kullanıcılarına ve üyelerine verdiği hizmetin kalitesini artırmak için sürekli yeni yatırımlar ve projeler gerçekleştiriyor.

Accor Services"in bağlı bulunduğu Accor Grubu bünyesinde yer alan Accor Otel Grubu da bölgedeki potansiyeli değerlendirmek amacıyla 7 Ekim 2008 tarihinde Novotel Trabzon"un açılışını gerçekleştirecek. Trabzon"un Yomra bölgesinde, havaalanına 5 ve şehir merkezine 10 dakika mesafede, dünya ticaret merkezinin yanında ve deniz kenarındaki konumuyla Novotel Trabzon, şehrin ilk uluslararası zincir oteli. Mevkii ve yapısı bakımından Trabzon'un en güzel oteli olan Novotel Trabzon, 200 odası, 650 kişiye kadar toplantı kapasitesi, iş merkezi, web-corner, kapsamlı spor ve sağlık merkezi, restoranı, barı, plajı ve havuzu ile hem iş amaçlı hem de tatil amaçlı seyahat edenlerin vazgeçilmez mekanı olmaya aday bir otel.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları