13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accor Servicesden Dengeli Beslenme Programı
17 Ağustos 2007 Cuma 13:54

Accor Services'den Dengeli Beslenme Programı

Accor Services tarafından geliştirilen Dengeli Beslenme Programı Gustino, Türkiye’de de uygulanmaya başlayacak.

Yemek kuponu hizmeti sunan Accor Services, en iyi hizmet şirketi olma hedefi doğrultusunda yeniliklerini sürdürüyor. Accor Services, kısa bir süre içinde Türkiye’de de uygulayacağı Gustino Programı’nın ilk etabı olan bilgilendirme bölümünü uygulamaya başladı. www.accorservices.com.tr adresinden ulaşılabilen Gustino Programı’nda dengeli beslenmenin temel kuralları, iş hayatı için pratik tavsiyeler ve ipuçları, beslenme sisteminizin ne kadar dengeli olduğunu gösteren küçük bir test gibi faydalı bilgilere erişilebiliyor.

Gustino Programı

Çalışanlara öğle yemeklerinde hem yemek, hem de mekan seçme özgürlüğü sunan Ticket Restaurant ile dengeli ve besin değeri zengin menüler de bulmak artık mümkün olacak. Son yapılan araştırmaların büyük şehirlerde yaşayanların %72’sinin restoranlarda daha dengeli ve besin değeri yüksek yemekler bulmak istediklerini göstermesi üzerine, Ticket Restaurant tarafından Gustino Programı hazırlandı. Beslenme Uzmanları tarafından hazırlanan Gustino, programa katılmak isteyen tüm üye restoranlara verilecek pratik bir rehber haline getirilen bilinçli beslenme kuralları üzerine oluşturuldu. Beklentileri karşılamak ve restoran sahiplerine destek olmak üzere Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) tavsiyelerine uygun oluşturulan Gustino, makul fiyat ve lezzet unsurlarını da dikkate alıyor. Dengeli beslenmenin temel kuralları üzerine kurulan Gustino’nun temel hedefleri restoranların daha sağlıklı menüler hazırlamalarına yardımcı olmak ve çalışanların öğle yemeğinde dengeli beslenmeleri için sağlıklı menüler bulmalarını sağlamak.

Gustino Üyesi Ticket Restaurant Üye Kuruluşları

Accor Services’in faaliyette bulunduğu çeşitli ülkelerde uygulanmaya başlayan Gustino Programı, bir çok Ticket Restaurant üye kuruluşunun programa katılmasıyla yaygınlığını artırıyor. Gustino’ya üye restoranlar, programın tavsiyeleri doğrultusunda besin değeri açısından zengin ve dengeli bir öğün için kurallara uygun menüler hazırlıyorlar. Lezzetli ama uygun fiyatlı menüler ile çalışanlara sağlıklı çözümler sunan restoranların Gustino üyelikleri Gustino’nun sevimli maskotu aracılığıyla cam etiketleri ve özel menüleriyle çalışanlara duyuruluyor.

www.accorservices.com.tr

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları