17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accor Services Türkiyeye PERYÖNden Ödül
02 Aralık 2008 Salı 13:09

Accor Services Türkiye'ye PERYÖN'den Ödül

Accor Services, Performans Yönetimi kategorisinde ödül kazandı.

Türkiye"nin insan yönetimi alanında en büyük sivil toplum kuruluşu olan Personel Yönetimi (PERYÖN) Derneği tarafından her yıl düzenlenen Ulusal İnsan Kaynakları Kongresi"nde, 4 farklı İnsan Kaynakları Uygulamaları alanında PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri 2008 yarışması düzenlendi. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen yarışmada, kurumsal hizmetlerde önde gelen markası Ticket Restaurant ile dünyada ve Türkiye"de lider olan Accor Services, Performans Yönetimi kategorisinde finalist olarak ödül almaya hak kazandı.

PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri kapsamında 48 firma İşe Alım, Performans Yönetimi, Eğitim ve Gelişim, Fark Yaratan Uygulamalar olmak üzere 4 ana kategoride yarıştı. Ödül süreci tüm işletmelerin kendilerini bu anlamda tekrar değerlendirmelerine de olanak sağladı. Sektörde iyi uygulamalara dönük farkındalığı arttıracak ve özendirecek olan PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri"nde Accor Services Türkiye; performans yönetimi alanındaki başarılı ve fark taratan uygulamaları ile finalist olarak ödül kazandı. Çalışanların yaşam kalitesini yükseltmek ve firmaların performansını artırmak amacıyla getirdiği yenilikler ile sektöründe liderlik konumunu her geçen gün güçlendiren Accor Services Türkiye bu misyonu doğrultusunda çalışanların değişen ihtiyaç ve beklentilerini yaptığı geniş çaplı araştırmalarla düzenli olarak takip ediyor.

PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri alanında finalist olarak ödül kazanan Accor Services Türkiye, yemek kuponu hizmetini sunan ilk uluslararası firma olarak 1992 yılından bugüne temel hizmeti Ticket Restaurant® ile çalışanların öğle yemeği ihtiyacına çağdaş bir çözüm getiriyor. Accor Services Türkiye, bugün 11.000 kurumsal müşterinin 245.000'i aşkın çalışanına 27.000'in üzerinde restoranda Ticket Restaurant® yemek kuponu ve çipli yemek kartı ile hizmet veriyor. Çalışanların seçim özgürlüğü ile motivasyonları artarken, firmalar verimlilik artışının yanı sıra vergi indiriminden faydalanarak kazanç sağlıyor.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları