27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accor Services Türkiyeye Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi
28 Kasım 2007 Çarşamba 10:49

Accor Services Türkiye'ye Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi

Ticket Restaurant markası ile sektöründe lider Accor Services Türkiye, Ulusal Kalite Ödülü yolunda.

Ticket Restaurant markası ile 1992’den beri Türkiye’de sektör lideri olarak faaliyet gösteren Accor Services Türkiye, KalDer tarafından EFQM standartlarına göre yapılan değerlendirme sonucunda, Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi'ne layık görüldü.

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın (EFQM) Beş Aşamalı Avrupa Mükemmelliğe Yolculuk Programı’nın ikinci aşaması olan ve başarılı biçimde yönetilen ve mükemmel kuruluş olma yönünde ilerleyen kurumlara verilen Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi ile Accor Services kaliteye olan bağlılığını bir kez daha kanıtladı.

Kurumsal hizmetler alanında, yemek kuponu sisteminin yaratıcısı ve Ticket Restaurant® ürünü ile dünya ve Türkiye lideri olan Accor Services, kalite standardını daha yükseğe çıkarmak üzere insana ve teknolojiye yönelik yatırımlarını artarak sürdürüyor. Kaliteye verdiği önem doğrultusunda 2004 yılında sektöründeki ilk ISO 9001:2000 Kalite Belgesi’ni alan Accor Services Türkiye, KalDer’in Ulusal Kalite Ödülü sürecinde de başarılı bir adım attı.

Accor Services Güney Avrupa Bilgi İşlem Direktörü Mert Yücesir, hedeflerinin Ulusal Kalite Ödülü almak olduğunu ve ilk etapta Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi’ni alarak bu hedeflerine ulaşma konusunda çok önemli bir adım attıklarını söyledi. Accor Services Türkiye ekibinin kaliteye olan bağlılığı ve güçlü iletişime sahip olmasının belgenin alınmasında en önemli faktörler olduğunu belirten Mert Yücesir “Ekibimizin özverili çalışmaları, içselleştirerek sahip çıktığımız değerlerimizin sürekli yaşatılması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak rekabetçi ekip ruhu içerisinde gösterdiğimiz çabaların sonucudur. Kalite konusunda uzun yıllar kararlılık ile yürüttüğümüz çalışmalarda önemli bir adımı başarı ile tamamlamaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları