24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Accor Services Türkiyede Atama
09 Ocak 2008 Çarşamba 11:53

Accor Services Türkiye'de Atama

Accor Services Türkiye’nin, İş Geliştirme Müdürü görevine atama yapıldı.

Tuluy Noyan, dünyanın önde gelen, Avrupa’nın lider otel gruplarından olan, kurumsal hizmetler alanında ise dünya lideri konumunda bulunan Accor’un Hizmetler Grubu Accor Services Türkiye’de İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı.

Accor Services Türkiye’nin, yeni ürünlerle Türkiye pazarında yer almak ve Türkiye pazarına uygun ürünleri geliştirmek hedefi doğrultusunda Tuluy Noyan İş Geliştirme Müdürü olarak atandı.

Tuluy Noyan, Avusturya’da AB, Ekonomi, Hukuk, Politika üzerine yüksek lisans yaptığı Donau Üniversitesi’nden 1996 yılında mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye’ye dönen Tuluy Noyan, aynı yıl Garanti Bankası Finansal Kurumlar Bölümü’nde iş hayatına başladı. Noyan 1997 yılında Arçelik A.Ş.’ye geçti. 2007 yılına kadar Arçelik A.Ş.’de sırasıyla Stratejik Planlama Sorumlusu, İş Geliştirme Uzmanı ve Ürün Yöneticisi olarak çeşitli departmanlarda görev yaptı.

1973 yılında Muğla’da doğan ve evli olan Tuluy Noyan çok iyi derecede Fransızca, Almanca ve İngilizce biliyor.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları