20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AcademyTechten CEH Eğitimi
06 Ağustos 2008 Çarşamba 14:59

AcademyTech'ten CEH Eğitimi

AcademyTech, Ağustos ve Eylül aylarında her hafta yeni bir CEH eğitimi düzenliyor.

EC-Council"in Türkiye temsilcisi olan AcademyTech, dünyanın en yaygın güvenlik eğitim programı CEH (Certified Ethical Hacker) için bireysel katılımcılara yönelik yaz kampanyası düzenledi. Ağustos ve Eylül aylarında her hafta düzenlenecek eğitimler, kariyerlerini bilgi teknolojileri güvenliği alanında devam ettirmek isteyenler için çok önemli bir fırsat sunuyor.

Bilgi teknolojileri alanında en önemli açık yetişmiş bilgi teknolojileri güvenliğinde personeli konusunda bulunuyor. AcademyTech"in CEH eğitimine katılarak tüm dünyada geçerli olan CEH sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılar, kariyerlerini bilgi teknolojileri güvenliği alanda devam ettirebiliyorlar.

Dünya genelinde en çok kabul gören bilgi teknolojileri güvenliği sertifikasyon programı CEH"e katılanlar, bilgisayar korsanlarının nasıl düşündüklerini öğrenerek çalıştıkları kurumların bilgi sistemlerini bilgisayar korsanlarının saldırılarından ve diğer güvenlik tehditlerinden koruyabiliyorlar.

18 Ağustos"ta başlayacak CEH eğitimleri, AcademyTech"in Kadıköy, Mecidiyeköy ve Ankara merkezlerinde dönüşümlü olarak düzenlenecek. Hafta içi eğitimlerine ek olarak 16 Ağustos"da İstanbul"da ve 8 Eylül"de Ankara"da açılacak sınıflarda ise eğitimler 3 haftasonu boyunca devam edecek.

CEH eğitimine katılabilmek için temel düzeyde işletim sistemi ve ağ bilgisine sahip olmak yeterli. 2 ay boyunca sürecek eğitimlerin bedeli ise 1000 usd + KDV.

AcademyTech Haftaiçi CEH Eğitim Programı Tarih Eğitim Merkezi

18 Ağustos 2008 İstanbul
25 Ağustos 2008 Ankara
1 Eylül 2008 İstanbul
8 Eylül 2008 Ankara
15 Eylül 2008 İstanbul
22 Eylül 2008 Ankara

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları