24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AcademyTechden Cisco Data Center Eğitimi
03 Şubat 2011 Perşembe 16:19

AcademyTech'den Cisco Data Center Eğitimi

AcademyTech, Türkiye'de ilk kez gerekli yeterliliğe sahip isteyen herkesin katılabileceği Data Center eğitimlerini vermeye başladı.

Sanallaştırma çözümlerinde de kullanılabilecek eğitimler sayesinde katılımcılar bir veri merkezi tasarımı ve uygulamasını hayata geçirebilecek yeterliliğe sahip olacaklar. İlk eğitim 14 Şubat Pazartesi günü düzenlenecek.

Türkiye"deki ilk ve tek Cisco Learning Solution Partner (CLSP) olan AcademyTech, genel katılıma açık olarak Cisco"nun Data Center eğitimlerini vermeye başladı. Türkiye"de bu tip eğitimler şimdiye kadar sadece veri merkezi kurulacak firmalara özel olarak firmanın lokasyonunda veya yurtdışında veriliyordu. AcademyTech"in ilkini 14 Şubat Pazartesi günü düzenleyeceği eğitimler gelen yoğun talep nedeniyle Mart ayında tekrarlanacak.

Dünya çapında 75 milyar dolarlık pazara sahip Data Center sektörü ağırlıklı olarak gelişmiş ülkelere odaklanmış durumda. Sektör analistlerinin görüşü ise önümüzdeki yıllarda gelişmiş ülkelerdeki pazarın doyuma ulaşacağı ve bu nedenle gelişmekte olan ülkelerde bu pazarın büyüyeceği yönünde.

Cisco"nun veri merkezi çözümler konusunda uzmanlaşmak ve ATP (Advanced Technology Partner - Gelişmiş Teknoloji Ortağı) olmak kurumlara müşterileri için veri merkezleri kurma ve yönetme yeteneklerinin yanı sıra ihalelerde öne çıkma ve Cisco çözümleri konusunda yüksek indirimler alma imkanı da sağlıyor.

Özellikle sunucu sanallaştırma ve farklı veri merkezlerini konsolide etmede büyük önem taşıyan 5 günlük DCUI (Data Center Unified Computing Implementation) ve DCUCD (Data Center Unified Computing Design) eğitimleri AcademyTech" in İstanbul Maslak" taki ofisinde İngilizce olarak organize edilecektir. AcademyTech"in düzenlediği Cisco Data Center eğitimlerine katılabilmek için CCNA eğitimine katılmış olmak yeterli.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları